Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas
náměstí Republiky 999
541 01 Trutnov

tel: 499 300 999

IČ: 72049537
DIČ: CZ72049537
bankovní spojení: 43-6194960217/0100

Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl Pr, vložka 1093


MgA. Libor Kasík
ředitel
kasik@uffo.cz

Kasik 

 

 

Milena Patzaková
asistentka ředitele,
obchod, PR, pronájmy sálů

patzakova@uffo.cz
tel: 499 300 980
gsm: 739 471 380

Patzakova
Tomáš Borůvka
manažer provozu
boruvka@uffo.cz
tel: 499 300 987
gsm: 605 519 991
Boruvka
Jitka Buriánková
účetní
buriankova@uffo.cz
tel. 499 300 998
Buriankova 

Bc. Marie Jarkovská 
vedoucí oddělení marketingu
jarkovska@uffo.cz
tel. 499 300 991
gsm: 731 103 688 

Jarkovska 
Tomáš Rumler
marketing
rumler@uffo.cz
tel. 499 300 992
gsm: 734 338 382 
Rumler 
Mgr. Zina Rýgrová
vedoucí produkce
rygrova@uffo.cz
tel. 499 300 996
gsm: 605 514 212 
Rygrova 
Jaroslava Zivrová
produkční
zivrova@uffo.cz
tel. 499 300 995
gsm: 739 576 613 
Zivrova 
Vladimír Čížek
produkční
cizek@uffo.cz
tel. 499 300 993
gsm: 737 137 310  
Cizek 
Zdeněk Fibír
produkční
fibir@uffo.cz
tel. 499 300 994
gsm: 736 402 631 
Fibir 

MgA. Kristýna Täubelová Ph.D.
dramaturgyně programu Rodinné UFFOkousky 
a pořadů pro školy
kristyna.taubelova@seznam.cz
gsm: 739 219 559


Taubelova 

Radek Ježek
vedoucí oddělení techniky
jezek@uffo.cz
gsm: 605 581 272 

Jezek 
Ondřej Beier
osvětlovač
beier@uffo.cz
gsm: 775 217 287 
Beier 
Pavel Jung
provozní
jung@uffo.cz
gsm: 777 141 010 
Jung 
Věra Bohuslavská
půjčovna kostýmů
pujcovna@uffo.cz
tel. 499 300 981 
Bohuslavska 

INFORECEPCE UFFO
info@uffo.cz
tel. 499 300 999
Petra Judová 
Zuzana Jindrová

provozní doba: pondělí - sobota
8:00 - 19:30 hodin (s výjimkou státních svátků)
24. - 26. 12.         zavřeno
27. - 30. 12.         9:00 - 16:30 hodin
31. 12. - 1. 1.       zavřeno

 

Judova  Jindrova  

MgA. Paulina Skavova

kurátorka výstav
skavova@uffo.cz
gsm: 603 720 262 

Skavova 

KINO VESMÍR
Revoluční 20, 541 01 Trutnov
Anna Seidlová 
vedoucí kina Vesmír
kinovesmir@uffo.cz
tel. 499 815 717  
gsm: 604 506 649 

Jerhotova 

NÁRODNÍ DŮM
Národní 199, 541 01 Trutnov 
 

Sledujte novinky na:

Hlavní partner


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner