Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas
náměstí Republiky 999
541 01 Trutnov

tel: 499 300 999

IČ: 72049537
DIČ: CZ72049537
bankovní spojení: 43-6194960217/0100

Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl Pr, vložka 1093


MgA. Libor Kasík
ředitel
kasik@uffo.cz

Kasik 

 

 

Zuzana Jindrová
asistentka ředitele,
obchod, PR, pronájmy sálů

jindrova@uffo.cz
tel. 499 300 980
mobil: 739 471 380

Zuzi
Tomáš Borůvka
manažer provozu, zástupce ředitele
boruvka@uffo.cz
tel. 499 300 987
mobil: 605 519 991
Tom Boruvka
Jitka Buriánková
účetní
buriankova@uffo.cz
tel. 499 300 998
Buriankova 
Tomáš Rumler
vedoucí oddělení marketingu
rumler@uffo.cz
tel. 499 300 992
mobil: 734 338 382 
Rumler

Ivana Holá
marketing
hola@uffo.cz
tel. 499 300 991
mobil: 778 058 018

 Ivanka
Mgr. Zina Rýgrová
vedoucí produkce
rygrova@uffo.cz
tel. 499 300 996
mobil: 605 514 212 
Rygrova 
Jaroslava Zivrová
produkční
zivrova@uffo.cz
tel. 499 300 995
mobil: 739 576 613 
Zivrova 

Soňa Hrnčířová
produkční
hrncirova@uffo.cz
tel. 499 300 993
mobil: 731 665 753

Hrncirova
Zdeněk Fibír
produkční
fibir@uffo.cz
tel. 499 300 994
mobil: 736 402 631 
Fibir 

MgA. Kristýna Täubelová Ph.D.
dramaturgyně programu Rodinné UFFOkousky 
a pořadů pro školy
kristyna.taubelova@seznam.cz
mobil: 739 219 559


Taubelova 

Radek Ježek
vedoucí oddělení techniky
jezek@uffo.cz
mobil: 605 581 272 

Jezek 
Ondřej Beier
osvětlovač
beier@uffo.cz
mobil: 775 217 287 
Beier 
Pavel Jung
vedoucí správy budov
jung@uffo.cz
mobil: 777 141 010 
Jung 
Věra Bohuslavská
půjčovna kostýmů
pujcovna@uffo.cz
tel. 499 300 981 
Bohuslavska 

INFORECEPCE UFFO
info@uffo.cz
tel. 499 300 999
Adéla Šmatová
provozní doba: 
pondělí - pátek 8:00 - 16:00 hodin
(s výjimkou státních svátků)

Pokud bude v Uffu akce, kterou pořádá UFFO, bude recepce otevřena do 19:30 hodin, o víkendu pak vždy hodinu před zahájením akce.

Smatova    

MgA. Paulina Skavova

kurátorka výstav
skavova@uffo.cz
mobil: 603 720 262 

Skavova 

KINO VESMÍR
nábřeží Václava Havla 20, 541 01 Trutnov
Anna Jerhotová 
vedoucí kina Vesmír
kinovesmir@uffo.cz
tel. 499 815 717  
mobil: 604 506 649 


Jerhotova 

NÁRODNÍ DŮM
Národní 199, 541 01 Trutnov 
 

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner