Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas

náměstí Republiky 999
541 01 Trutnov

tel: 499 300 999 (Inforecepce UFFO)

IČ: 72049537
DIČ: CZ72049537
bankovní spojení: 43-6194960217/0100

Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas zapsáno v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl Pr, vložka 1093


MgA. Libor Kasík
ředitel
kasik@uffo.cz

Kasik 

 

 

Zuzana Jindrová
asistentka ředitele,
obchod, PR, pronájmy sálů

jindrova@uffo.cz
tel. 499 300 980
mobil: 739 471 380

Zuzi
Mgr. Tomáš Borůvka
manažer provozu, zástupce ředitele
boruvka@uffo.cz
tel. 499 300 987
mobil: 605 519 991

Tom Boruvka

Jitka Buriánková
účetní
buriankova@uffo.cz
tel. 499 300 998
Buriankova 
Tomáš Rumler
vedoucí oddělení marketingu
rumler@uffo.cz
tel. 499 300 992
mobil: 734 338 382 
Rumler

Romana Malá
marketing
mala@uffo.cz
tel. 499 300 991
mobil: 770 137 496

 Mala
Jaroslava Zivrová
produkční
zivrova@uffo.cz
tel. 499 300 995
mobil: 739 576 613 
Zivrova 

Šárka Ticháčková
produkční
tichackova@uffo.cz
tel. 499 300 994
mobil: 770 180 806

 Sarka2

Pavlína Kynčlová
produkční
kynclova@uffo.cz
tel. 499 300 993
mobil: 739 448 939

 

 

Adéla Šmatová
produkční
smatova@uffo.cz
tel. 499 300 996
mobil: 778 771 723

Smatova

Radek Ježek
vedoucí oddělení techniky
jezek@uffo.cz
mobil: 605 581 272 

Jezek 
Ondřej Beier
osvětlovač
beier@uffo.cz
mobil: 775 217 287 
Beier 

Josef Viesner
vedoucí správy budov
viesner@uffo.cz
tel. 608 030 379

 Pepson

Věra Bohuslavská
půjčovna kostýmů
Národní dům, Národní 199, Trutnov
provozní doba:
pondělí 11:00 - 18:00 hodin
čtvrtek 11:00 - 18:00 hodin
pujcovna@uffo.cz
tel. 736 402 631 

Bohuslavska 

INFORECEPCE UFFO
info@uffo.cz
Denisa Divišová
Pavlína Nováková

tel. 499 300 999
provozní doba:
pondělí 8:00–18:00 hodin
úterý, středa, čtvrtek 8:00–16:00 hodin
pátek 8:00–14:00 hodin
(s výjimkou státních svátků)

Pokud bude v Uffu akce, kterou pořádá UFFO, bude recepce otevřena do 19:00 hodin, o víkendu pak vždy hodinu před zahájením akce.

Denca 


Jan Kunze

kurátor výstav
jan.kunze@seznam.cz
mobil: 771 171 087 

Jan Kunze 

KINO VESMÍR
nábřeží Václava Havla 20, 541 01 Trutnov
Anna Jerhotová 
vedoucí kina Vesmír
kinovesmir@uffo.cz
mobil: 604 506 649 


Jerhotova 

NÁRODNÍ DŮM
Národní 199, 541 01 Trutnov 
 

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme