Vánoční UFFOnabídka
Zobrazuje se Vám newsletter špatně? Můžete si ho prohlédnout v prohlížeči.

Vánoční UFFOnabídka
Pro zobrazení obrázků si je prosím povolte v e-mailu

Vánoční nabídka pod stromeček je plná nevšedních koncertů, divadel a pořadů
Pro měsíce leden a únor přináší společenské centrum UFFO pestrou a atraktivní Vánoční nabídku. Již nyní, jako vánoční dárek, lze rodině, přátelům, kamarádům a všem blízkým „zabalit“ skvělý vánoční dárek v podobě krásného, příjemného a nevšedního kulturního zážitku.

V nabídce jsou nejen koncerty, ale také divadelní představení, které budou začínat vždy v 19 hodin. Vstupenky na koncerty budou v prodeji od pondělí 7. listopadu, na divadelní představení a zábavné pořady od 28. listopadu. Hudební program začne 5. ledna Novoročním koncertem mužského pěveckého sboru La Gioia s hostem. Pokračovat bude 18. ledna folkovým koncertem 70 jar skupiny Žalman a spol. a 6. února vystoupením kytarového mága Michala Pavlíčka s kapelou Čombeband. Folk - country vystoupení Malina Brothers proběhne 20. února.

Divadelní představení a zábavné pořady zahájí 11. ledna divadelně taneční akrobatická podívaná Walls & Handbags v podání Losers Cirque Company. Den poté přiveze Divadlo A. Dvořáka z Příbrami černou komedii Válka Roseových. Cabaret Calembour přináší 19. ledna české autorské divadelní a kabaretní představení Kvidoule 3 + KK. V pořadu Postel, Hospoda, Kostel se 25. ledna představí známý kněz Zbigniew Czendlik z Lanškrouna. Diváci se mohou 26. ledna těšit i na legendární muzikál Kdyby tisíc klarinetů Divadla Semafor.

Projekt Ilony Jäntti z Finska ve spolupráci s českými akrobatkami nazvaný To Every Cloud uvidí UFFO 31. ledna. Klasickou komedii Jak je důležité míti Filipa uvede 2. února Městské divadlo Mladá Boleslav. Divadlo VOSTO5 14. února odehraje hru Proton, příběh zapomenuté hudební legendy. Zábavný pořad herce Marka Vašuta Káťa a krokodýl aneb 50 let v šoubyznysu je na programu 16. února. Vánoční nabídku 23. února uzavře hudební komedie Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách Městských divadel pražských - Divadla ABC.www.uffo.cz

Pokud již nadále nechcete dostávat náš newsletter, můžete se odhlásit.