Cirk-Uff nabídne atraktivní podívanou, ve výhodě jsou majitelé Cirk-Uff pasů
Zobrazuje se Vám newsletter špatně? Můžete si ho prohlédnout v prohlížeči.

Cirk-Uff skoro za dveřmi!
Pro zobrazení obrázků si je prosím povolte v e-mailu

Cirk-UFF přivítá českou elitu i soubory z Austrálie a Francie
Festival nového cirkusu Cirk-UFF, který proslavil Trutnov po celém světě, vstoupí 31. května do sedmého ročníku. „Cílem je každoročně přivést do Trutnova to nejlepší z českého prostředí a předvést i progresivní zahraniční soubory, které určují směr vývoje současného cirkusu a pouličního umění,“ zve na festival ředitel Uffa Libor Kasík.

V Trutnově vystoupí velmi populární český soubor Cirk La Putyka - tentokrát s představením Batacchio. V inscenaci, která se inspiruje poetikou kočovných divadelních společností, se nový cirkus prolíná s tancem, fyzickým divadlem a ilusionismem. Na scéně se objeví sedm akrobatů, kteří vytvoří atmosféru dávných show plných magických triků, dechberoucí akrobacie a humoru.

Prvotřídní kvalitu nabízí i velká zahraniční hvězda, která přijede až z Austrálie. „Toto je cirkus, jaký jste nikdy předtím neviděli, cirkus, který zachází až do koncepčních a intelektuálních limitů. Příběh krásně podkresluje citlivá hudba a naprosto úžasný světelný design,“ napsal v recenzi o souboru Gravity & Other Myths a jeho představení Backbone australský list InDaily Adelaide.

Bouřlivý den optimistického klauna. I kdyby všechno přes noc zmizelo, zvládl by to! Je totiž schopný přizpůsobit se čemukoliv. A je odhodlán přežít za každou cenu! To je děj představení Déluge skvělého francouzského souboru Compagnie Sans Gravité. „Snažíme se svou bezstarostnou tvořivostí zpochybňovat gravitaci. Líbí se nám možnost prostě pověsit své životy do vzduchu a zamýšlet se nad naším vztahem k relativitě,“ říkají členové souboru.

Kromě těchto špičkových těles se diváci mohou těšit na plejádu mnoha dalších kvalitních protagonistů nového cirkusu, který našel v Trutnově své pevné zázemí. Příznivci tohoto žánru si mohou zakoupit vstupenky na placená představení v Inforecepci UFFO, v Turistickém informačním centru, případně on-line na www.uffo.cz nebo www.cirkuff.cz

Kromě toho je pouze v Inforecepci UFFO v prodeji také série 100 kusů Cirk-UFF pasů v ceně 890 Kč. Jejich prodej bude ukončen nejpozději 26. května.


www.uffo.cz

Pokud již nadále nechcete dostávat náš newsletter, můžete se odhlásit.