12. 06. 2017

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Asistent/ka ředitele.

Náplň práce:

  • organizace diáře ředitele
  • příprava schůzek a obchodních jednání
  • pořizování zápisů z jednání
  • příprava a organizace porad
  • administrativní práce
  • komunikace se zahraničními partnery
  • komunikace s hosty ředitele
  • komunikace se zástupci obchodních klientů
  • vyřizování korespondence firmy
  • evidence odeslané a příchozí pošty
  • evidence smluv a důležitých dokumentů
  • spolupráce na vytváření komunikační strategie
  • zajištění realizace jednotlivých PR aktivit – spolupráce s agenturou
  • podílení se na obchodních aktivitách firmy
  • zajišťování pronájmů sálů (příprava smluv, péče o zákazníka, koordinace zaměstnanců)
  • registrování smluv v registru Ministerstva vnitra
  • podávání žádostí o grantové dotace
  • plnění dalších úkolů dle pokynů ředitele

 Požadujeme:

  • nutná aktivní znalost AJ slovem i písmem (úroveň B2 – C1)
  • příjemné vystupování
  • samostatnost
  • cílevědomost
  • schopnosti jednat s lidmi
  • odolnost vůči stresu
  • flexibilní pracovní doba
  • znalost práce na PC (Microsoft Word, Excel, Outlook…)
  • min. SŠ vzdělání
  • orientace v divadelním prostředí výhodou
  • znalost archivnictví a spisové služby výhodou

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení - HPP na plný úvazek
  • příjemné pracovní prostředí v zavedené firmě
  • sjednání pružné pracovní doby
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • využití cizího jazyka na denní bázi
  • různorodou pracovní náplň
  • služební mobilní telefon

Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte v ČJ i AJ na patzakova@uffo.cz nejpozději do 21. 6. 2017. Nástup dle dohody, nejpozději do 31. 7. 2017.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme

Logistický partner