31. 08. 2018

Rovněž v následující sezóně budou součástí naší programové nabídky Rodinné UFFOkousky. Těšit se můžete na ty nejlepší divadelní inscenace, které jsou určené jak malým návštěvníkům, tak i jejich rodičům. Od října 2018 do dubna 2019 uvidíte ty nejlepší a nejúspěšnější inscenace, a to jak z repertoáru velkých a známých divadel, tak i tvorbu nezávislých divadelních skupin.

Do Uffa přijede například Divadlo D21 (Malá mořská víla), Naivní divadlo Liberec (Komáři se ženili), Taneční divadlo Dansema z Litvy (Puzzle), Divadlo Drak (Makový mužíček) nebo Divadlo Krapet (Maxipes Fík).

Pokud chcete celou sezónu 2018/2019 navštěvovat Rodinné UFFOkousky za zvýhodněné vstupné, můžete si za 90 Kč zakoupit slevovou kartu. Držitel karty pak bude moci uplatnit slevu 20 % ze vstupného na všech 11 představení. Sleva platí pouze do vyprodání kapacity sálu a je určena maximálně pro 4 osoby. Nákup se slevou je možný pouze v Inforecepci UFFO. Slevové karty budou v prodeji od 10. 9. 

Novinkou je, že z cyklu Rodinné UFFOkousky jsou vyčleněny pořady pro starší děti a dospělé. Tato představení budou uvedena samostatně, o jednotlivých inscenacích budete včas informováni.

Podrobnější informace k jednotlivým představením najdete v brožuře, která je k dispozici v Inforecepci UFFO a v el. podobě rovněž ZDE

Uffokousky Brozura Titulka


 

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner