07. 02. 2020

V abonentní skupině Činoherní divadlo B bylo na 26. 3. plánováno uvedení inscenace TEĎ MĚ ZABIJ z repertoáru Městského divadla Mladá Boleslav. Představení se však bohužel nemůže uskutečnit proto, že jeden z účinkujících herců musí nyní neodkladně podstoupit operaci. Toto představení se tedy v březnu ruší a zařadíme ho do nabídky skupiny ČDB na příští sezonu 2020-21. Zakoupené vstupenky nezůstávají v platnosti, můžete je vracet v Inforecepci UFFO nejpozději do 26. 3.
Místo tohoto představení Vám ve stejném termínu (tedy 26. 3.) nabídneme jiný titul z repertoáru stejného divadla. Bude to slavné rodinné drama ve zcela novém překladu Zuzany Joskové:

KOČKA NA ROZPÁLENÉ PLECHOVÉ STŘEŠE

Každá rodina má svoje skrytá tajemství. Ve chvíli, kdy vyjdou na povrch, nic už není jako dřív. Je možné se cítit opuštěný v rodinném kruhu? Je touha po penězích silnější než touha po životě? A znamenají peníze vždycky štěstí?

Klasické americké drama Tennesseho Williamse bylo v roce 1955 oceněno Pulitzerovou cenou a je sondou do problémů rodinného života. Rodina je základ společnosti a snažíme se ji udržet pohromadě za každou cenu, protože jak praví sám autor: „Vítězstvím pro kočku na rozpálené plechové střeše je to, že se tam snaží vydržet co nejdéle".

Hrají: Malvína Pachlová, Milan Ligač, Alena Hladká, Petr Prokeš, Ivana Nováčková, Petr Bucháček, Milan Koníček, Karina Modrá, Mariana marková, Lucie Veselá a další

Režie: Petr Svojtka, dramaturgie: Kateřina Suchanová, scéna: Michal Syrový, kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak, hudba: Vladimír Nejedlý

čtvrtek 26. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** abonenti: vstup na abonentky ČDB 2019-20 ** ostatní: vstupné 370, 340, 310 Kč ** předprodej vstupenek od 17. 2.


 

Generální partner


Hlavní partneři


PartneřiMediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner