Ples

6. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA TRUTNOVA

K tanci a poslechu hraje JH Big Band Hradec Králové koupit vstupenku

Vstupné: 460 Kč

Již po šesté vás město Trutnov a UFFO - SCT zvou na ples plný krásné hudby a zábavy.
Večer bude zahájen vystoupením trutnovských mažoretek NEMESIS, které v roce 2015 získaly významná ocenění na Mistrovství Evropy (první místo a titul Mistryně Evropy získala v sólo formaci pom classic seniorka Alena Nováková, celému souboru patří druhé místo a titul prvních vicemistryň Evropy v pom classic).
K tanci a poslechu bude hrát JH Big Band Hradec Králové, který se bude střídat s DJ Josefem Rumlerem a jeho hudebními oldies vstupy ze 70. až 90. let. Jako host vystoupí společně s JH Big Bandem Ondřej Ruml, vynikající zpěvák, herec, muzikant.
Návštěvníci plesu se mohou dále těšit na výjimečné vystoupení Ethana Lawa a jeho CYR WHEEL - akrobatické a gymnastické vystoupení v kovovém kruhu otáčejícím se na zemi. Ethan Law se zúčastnil i festivalu Cirk-UFF 2015.
Součástí programu bude rovněž taneční skupina Wings Step, která přiveze svou originální stepařskou a rytmickou show s vynikajícími beat boxery. Stepaři z této skupiny jsou považováni za nejlepší v České republice.
Celým večerem vás bude provázet známý moderátor Aleš Cibulka. Připravena je také soutěž o hodnotné ceny.
Generálním partnerem plesu je KARA Trutnov, a. s.
Hlavními partnery jsou Vodovody a kanalizace Trutnov, a. s., a Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group.
Dalšími partnery plesu jsou Veterinář, s. r. o., POPAS CZ, s. r. o., Continental Automotive Czech Republic s. r. o., TRANSPORT Trutnov s. r. o., BOS auto s. r. o., Technické služby Trutnov s.r.o.
Pořadatel: město Trutnov a UFFO - SCT
sobota 30. 1. ** UFFO ** 20:00 - 02:00 hodin ** vstupné 460 Kč ** předprodej vstupenek od 6. 1. pouze v Inforecepci UFFO

so

30. 1. 2016

20:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner