Divadelní delikatesy

LEO

Aurora Nova Berlín (Německo) koupit vstupenku

Vstupné: do 23. 12. do 19:00 hodin 320, 295 Kč, poté 370, 345, 320 Kč

Fyzické divadlo, kde - jak se zdá - neplatí gravitační zákon. LEO je sólové představení fyzického divadla. Je výzvou pro naše vnímání zemské přitažlivosti a reality. Díky superlativnímu akrobatickému výkonu a high-tech videoprojekci máme pocit, že gravitační zákon neplatí. Vlastně je to univerzální představení - atraktivní pro dospělé i děti, vtipné i dojemné, fascinující, nápadité ... vzpírá se divadelním konvencím.
Z festivalu Edinburgh Fringe cestovalo představení do New Yorku, představilo se v Moskvě, Hong Kongu, Londýně, Sydney ...
Má řadu ocenění: Carol Tambor Best Of Edinburgh Award, Cotsman Fringe First Award, Adelaide Critics Circle Award, Adelaide Fringe Award a John Chattaway Innovation Award.

LEO je cesta či příběh zdánlivě obyčejného člověka, jehož svět se stává fyzicky pomatený. Uvidíme Lea - člověka, který je sám, jen s kufříkem, v jednoduchém pokoji. Jak plyne čas, Leo si stále více uvědomuje, že všechno nemusí být takové, jaké se to zdá. Reakce Lea na svou situaci se vyvíjí - přechází od alarmu a nejistoty do zvědavosti a nakonec hravosti. Ze své situace se nakonec začne těšit a najde nové a důmyslné způsoby, jak jí využít. Leo si hraje v rámci své nové reality, ale nakonec si znovu uvědomí, že je sám. Pak mu jeho kufr nabídne zcela nečekaný způsob, jak se cítit pohodlně a jako doma. Tato cesta vede Lea k novému nečekanému dobrodružství přes imaginární světy, až se ocitne opět sám. Jeho důvěra je otřesená, začne akceptovat, že potřebuje zlomit pouta svého vězení. Pochopí, že jeho pokoj ho drží jako rukojmí. Poté, co prozkoumal své sny a touhy, hledá způsob, jak se dostat ven. Přichází finále Leovy odysei - ze všeho nejdůležitější: pátrání po svobodě.
úterý 16. 2. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku Divadelní delikatesy, ostatní - vstupné: do 23. 12. do 19:00 hodin 320, 295 Kč, poté 370, 345, 320 Kč ** předprodej vstupenek od 7. 12.

út

16. 2. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner