Divadlo a hudba

ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Divadlo Kalich a Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 350, 325, 300 Kč

Hudební retrokomedie. Úchvatný příběh o tom, kterak vyzývavě mladá slečna Luiza, dcera továrníka, skrze četná nebezpečenství až na vltavském parníku svého bujarého a rozjásaného štěstí dojde. Budeme trnouti a o sličnou hrdinku se obávati na pikovické dráze železniční, v opuštěném srubu osady Ontário, v obávaných peřejích řeky Sázavy i v neprostupných lesích plných divé zvěře. Poblíž je však neohrožený jinoch - ošlehaný větry oceánů, s vždy dobře nabroušeným tomahawkem v ruce ... 
Osvědčená autorská dvojice - režisér Ondřej Havelka a scénárista Martin Vačkář, která spolu vytvořila řadu úspěšných inscenací (mj. Má férová Josefína, Muži v ofsajdu, Saturnin), se ve své nové hudební retrokomedii zabývá módním fenoménem třicátých let - světem trampingu.
Jde o střet svobodymilovných trampů s pražskou smetánkou. Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak...? Komedie Zločin v Posázavském Pacifiku je společnou inscenací Divadla Kalich a Městského divadla Mladá Boleslav.
Námět: Martin Vačkář. Scénář: Martin Vačkář, Ondřej Havelka. Hudební dramaturgie, režie: Ondřej Havelka. Hudební nastudování: Jakub Šafr. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Jaroslava Pecharová. Hrají a zpívají: Petra Nakládalová, Vojtěch Havelka, Petr Halíček, Jaroslava Kretschmerová/Anna Polívková, Bohumil Klepl/Ota Jirák, Petr Bucháček, Miroslav Babuský, Martin Zbrožek, Jakub Šafr, Rozalie Havelková/Denisa Barešová.
pondělí 15. 2. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku Divadlo a hudba, ostatní - vstupné 350, 325, 300 Kč ** předprodej vstupenek od 7. 12.

po

15. 2. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner