Divadlo a hudba

POPELÁŘI

Švandovo divadlo na Smíchově, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 340, 315, 290 Kč

Funky muzikál „po našem“. Švandovo divadlo uvádí industriální mirákl o nenaplněné lásce a třídění odpadu. Příběh pražského zázraku dnešních dnů, příběh, který by chtěl prožít každý malý kluk, protože každý malý kluk přece touží po tom být popelářem. V této inscenaci je popelářů rovnou pět - pánové Miroslav Hruška, Robert Jašków, Tomáš Pavelka, Patrik Děrgel a Tomáš Červinek divákům předvedou, že soubor Švandova divadla umí nejen hrát, ale i zpívat a tančit. Autorem původní hudby pro tento „tak trochu jiný“ muzikál je legendární Roman Holý, frontman kapel Monkey Business a J.A.R. Jde o původní český muzikál, který vznikl přímo pro Švandovo divadlo.
Libreto a texty písní: Dodo Gombár, Roman Sikora. Režie: Dodo Gombár. Dramaturgie: Lucie Kolouchová, Libor Vodička. Hudba: Roman Holý. Scéna: Marek Hollý. Kostýmy: Lenka Odvárková. Pohybová spolupráce: Václav Muška. Hrají a zpívají: Klára Cibulková, Miroslav Hruška, Robert Jašków, Tomáš Pavelka, Patrik Děrgel, Tomáš Červinek, Andrea Buršová, Zuzana Onufráková, Réka Derzsi, Blanka Popková, Adam Vacula, Filip Marhoul.
úterý 29. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku Divadlo a hudba, ostatní - vstupné 340, 315, 290 Kč ** předprodej vstupenek od 15. 2.

út

29. 3. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner