Činoherní divadlo A

VZPOMÍNKY ZŮSTANOU

Divadlo Ungelt, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 350, 325, 300 Kč

Hra o lásce. Milostný příběh i strhující rodinné drama. Zlata Adamovská a Lucie Štěpánková/Jana Stryková jako matka a dcera. Petr Štěpánek a Vilém Udatný/Pavel Kikinčuk v mužských rolích jímavého příběhu.

Odborná kritika:
„Opravdu povedená hra. Vyvážená jak po dramatické, tak komediální stránce, takže se divák dobře pobaví a zároveň to není nijak plytké a laciné. K tomu na závěr lehce zabrnká na melancholicko-dojemnou notu, takže možná i nějaká ta slza i ukápne. Vše dobře namixováno a velmi příjemně se to sleduje. Po herecké stránce též žádné zklamání. Všichni představitelé, co jsem měl - tedy Jana Stryková, Petr Štěpánek, Zlata Adamovská a Pavel Kikinčuk - zahráli rozhodně dobře a fungovalo to mezi nimi na jedničku. Celkově určitě spokojenost.“ Jan Pařízek

Autor: Bernard Slade. Překlad: Rostislav M. Černý. Režie: Viktor Polesný. Asistent režie: Marie Krbová. Dramaturgie: Magdalena Turnovská, Viktor Polesný, Lucie Bělohradská. Výprava: Alena Schäferová. Hudební spolupráce: Petr Malásek. Hrají: Zlata Adamovská, Lucie Štěpánková/Jana Stryková, Petr Štěpánek, Vilém Udatný/Pavel Kikinčuk.

čtvrtek 3. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku Činoherní divadlo A, ostatní - vstupné 350, 325, 300 Kč ** předprodej vstupenek od 1. 2.

čt

03. 3. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner