Rodinné UFFOkousky

POHÁDKY Z MLÉČNÉ DRÁHY

Divadlo Tramtarie koupit vstupenku

Vstupné: 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč

Představení pro děti od 3 let. Veselá sci-fi pohádka pro nejmenší, při které se budou hvězdy a planety za břicho popadat! Zavede nás až do dalekého vesmíru, kde se hlavní hrdina, druhý český kosmonaut Milan, setkává se dvěma mimozemskými bytostmi. Ale kromě toho, že jsou obě bytosti tak trochu mimo, je s nimi velká legrace. Jsou mnohem chytřejší než lidé. Hrozně rády si hrají a vyprávějí pohádky, i když už jsou dávno dospělé! A vůbec umějí spoustu věcí. Až to uvidíte, tak budete čubrnět úplně stejně jako Milan.
Režie: Vladislav Kracík. Dramaturgie: Lenka Jorníčková. Scéna a kostýmy: Markéta Rosendorfová. Výtvarná spolupráce: Tereza Tylová, Angelina Dagmar Mádrová. Hudba: Martin Peřina. Technická spolupráce: Přemek Šupík, Aleš Hejral, Roman Vičík. Light Design: Roman Vičík. Inspicient: Pavla Zdařilová. Hrají: Miroslav Černý/Jan Konopčík, Barbora Šebestíková/Václav Stojan a Petra Konvičková.
neděle 3. 4. ** UFFO ** 15:00 a 17:00 hodin ** vstupné 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč ** předprodej vstupenek od 29. 2.

ne

03. 4. 2016

15:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner