Činoherní divadlo A

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

Agentura Harlekýn, s.r.o. koupit vstupenku

Vstupné: 330 Kč

„Nezdá se vám, že pořád víc víme všichni všechno? Žena a muž. Jeden z našich světů. Komedie překvapení, zvratů, krásných lží, bouřlivých scén i italského humoru. Hra, ve které se snoubí všechno, co v dobré komedii nesmí chybět.“
Vladimír Strnisko

Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru? Mnoho všelijakých drobných tajemství, která vedou k nedorozumění a vzájemnému odcizení. Vědět - znamená pochopit a pochopit - dává šanci napravit. Zdá se to jednoduché? Jenomže ve světě, kde se při prvním náznaku bolesti, nesnází a nepohody rovnou bere do zaječích, kde se vztahy rozpadají jak na běžícím pásu bez jakéhokoli pokusu o nápravu či změnu, natož pak nějaké sebezpytování, je tahle několik desetiletí stará komedie vítaným připomenutím hodnot, které považujeme za ztracené. Inscenaci, která měla premiéru v březnu 2015 a která vznikla ve spolupráci s Divadlem ABC, uvádí Agentura HARLEKÝN v české premiéře.
Autoři: Renato Gioradno, Rodolfo Sonego. Překlad: Karina Havlů. Režie: Vladimír Strnisko. Scéna a kostýmy: Michaela Červenková. Ve filmových dotáčkách hrají: Barbora Poláková, Ernesto Čekan aj. Hlasy z rádia: Jaroslav Vlach a Jan Szymik. Filmové dotáčky: kamera Khalil Baalbaki,střih Radomír Šafr. Hrají: Simona Stašová, Michal Dlouhý, Andrea Daňková, Vasil Fridrich/Petr Vančura.
čtvrtek 12. 5. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku Činoherní divadlo A, ostatní - vstupné 330 Kč

POZOR! - předprodej vstupenek: K prodeji bude dáno pouze zbývajících 50 vstupenek do 3. řady na balkoně. Prodej bude omezen - max. 4 vstupenky na osobu. Prodej vstupenek bude zajišťovat od 11. 4. pouze Inforecepce UFFO.

čt

12. 5. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner