Činoherní divadlo B

ŽENA ZA PULTEM 2: PULT OSOBNOSTI

Divadlo Kalich, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 360, 335, 310 Kč

Vizionářská komedie svede dohromady čtyři výjimečná jména: současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi „vizionářskou komedii“ Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Exkluzivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek. Můžete tedy vidět Jiřího Lábuse a Oldřicha Kaisera ve čtyřech rolích v komedii, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!
Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii! Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s Východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu …?
Autor: Petr Kolečko. Režie: David Drábek. Hudba: Darek Král. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Simona Rybáková. Hrají: Oldřich Kaiser, Jiří Lábus.

Představení, původně plánované na 2. května, je z důvodu nemoci přesunuto na 20. června.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám však změna termínu nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit pouze v Inforecepci UFFO, a to nejpozději do 6. května.

po

02. 5. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner