CIRK-UFF

6. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu koupit vstupenku

Více: http://www.cirkuff.cz

6. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu

Pořadatel: UFFO - SCT

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a města Trutnova.

Je to neuvěřitelné - člověku to připadá vlastně nedávno, kdy se v Trutnově poprvé objevil název Cirk-UFF a vy jste se dozvěděli, že je to název festivalu věnovaného novému cirkusu. A mnozí z vás se ptali, co že to ten nový cirkus vlastně je. Letos se Cirk-UFF uskuteční 3. - 5. června a bude to už pošesté! A většina Trutnováků i lidí z okolí se už nemusí ptát, co je to nový cirkus. Naopak - festival si našel spoustu příznivců a fanoušků, kteří se na festivalové dění moc těší.
Letošní festival nabídne tři dny naplněné až po okraj představeními, akrobatickými dílnami, párty i koncerty, a to nejen v Uffu, ale také v jeho okolí a tradičně i v cirkusovém šapitó.
Vše vypukne v pátek 3. 6. před Uffem. ZAHÁJENÍ FESTIVALU nabídne v 16:30 - 17:00 hodin ukázku vystoupení novocirkusové legendy, hvězdy a skvělého člověka v jedné osobě - Davida Erikssona ze Švédska. Ten před dvěma roky spolu s uměleckou partnerkou Fofo skvěle bavil a rozesmával publikum Uffa při svých neuvěřitelných produkcích. Při ZAHÁJENÍ můžete mít právě vy štěstí a získáte jednu ze šesti vstupenek, které věnujeme zdarma na představení PINK ON THE INSIDE, s nímž David přijede letos a které se uskuteční v neděli 5. 6. od 19:45 hodin v šapitó. Anebo na vás padne štěstí v podobě dvou vstupenek na středobod letošního ročníku, tedy na světovou premiéru představení FILAMENT americko-německého souboru Short Round Productions, jež proběhne v pátek 3. 6. od 21:00 hodin v Uffu.

Program, který se koná venku, je bez vstupného. Předprodej vstupenek na představení v Uffu a šapitó zajišťuje od 12. 4. Inforecepce UFFO a Turistické informační centrum. Vstupenky jsou k dispozici také on-line.

Od 12. 4. jsou v prodeji (pouze v Inforecepci UFFO) také Cirk-UFF pasy v ceně 770 Kč. Tyto pasy opravňují majitele ke vstupu na veškerá placená vystoupení, která se uskuteční v rámci festivalu, za výrazně zvýhodněnou cenu. Cirk-UFF pasů je vydáno omezené množství - 100 ks. Jejich prodej bude ukončen nejpozději 27. 5.


PRUHOVANÁ VÝZVA 
Festival Cirk-UFF, to není jen pestrá přehlídka vystoupení, ale i výrazné oživení dění v našem městě. Věříme, že k tomu přispěje i naše letošní novinka.
Zveme tedy všechny ty, kteří v sobě mají trochu toho „cirkusáctví“, aby přišli v neděli 5. 6. v 15:00 hodin k Uffu a na sobě měli pruhované oblečení. Právě v 15:00 hodin totiž vypukne Cirkus Pride, což je mimo jiné průvod, kterého se zúčastní i vybrané soubory a jehož součástí můžete být i vy! Každý „pruhovaný Cirk-UFFák“ se navíc bude moci připojit ke společnému focení na začátku průvodu a v jeho závěru získá originální festivalovou placku (odznak).
Věříme, že tím založíme novou tradici a festivalový průvod bude mít každý další rok víc a víc účastníků. 

 

03. 6. - 05. 6. 16

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner