Akce pro děti

DOBRODRUŽNÁ VÝPRAVA

Tentokrát: Za poklady permoníků a trpaslíků koupit vstupenku

Vstupné: 40 Kč pro děti, 20 Kč pro dospělý doprovod

Dvacet let jsme vám vždy v květnu přivedli či přivezli do Trutnova Strašidláky a vy jste se mohli vydat na výpravu za neznámými či téměř vyhynulými strašidly. Představili jsme vám tak všechny dostupné strašidlácké druhy. Samozřejmě - zbývají ještě některé strašidlácké potvory, ale ty jsou pro nás nedostupné: buď místem, kde přebývají, nebo svou nebezpečností či naopak křehkostí apod. Rozhodli jsme se proto, že Strašidláky jubilejním 20. ročníkem v roce 2015 ukončíme.
A místo nich dětem nabídneme jiné dobrodružství. Bude to akce pod názvem DOBRODRUŽNÁ VÝPRAVA a nabídneme vám ji každý rok v červnu. Každý rok také bude mít jiné téma, které vám napoví, za jakým dobrodružstvím se vydáte. Budete se při tom toulat přírodou v okolí Trutnova, zdolávat nástrahy a překážky, které vám trasa přinese, plnit i nějaký ten konkrétní úkol. Vždy se setkáte s něčím tajuplným nebo neznámým, neobvyklým, či dokonce mimozemským. Bude to zajímavá procházka pro mladší děti od 3 do 10 let a jejich doprovod (rodiče či prarodiče či strýčky a tety ...). Letos se tato Dobrodružná výprava uskuteční v neděli 19. června. Vypravíme se ZA POKLADY PERMONÍKŮ A TRPASLÍKŮ.
Ovšem pozor! Abychom organizaci akce zvládli a abyste vy, její účastníci, nemuseli absolvovat čekání v dlouhých frontách, bude počet dětských účastníků omezen: prodáme jen 500 dětských vstupenek! Vstupenky budou mít půlhodinovou startovní platnost (13:00 - 13:30 / 13:30 - 14:00 / 14:00 - 14:30 / 14:30 - 15:00 hodin). V dané půlhodině, na kterou si koupíte vstupenky, se budete moci vydat na trasu za dobrodružstvím.
neděle 19. 6. ** start na cestě Na Lukách (za koupalištěm) ve 13:00 - 15:30 hodin (startuje se v konkrétní půlhodině uvedené na vstupence - vstupenky si zakupte v předprodeji, počet vstupenek pro děti je omezen) ** vstupné: 40 Kč pro děti, 20 Kč pro dospělý doprovod ** předprodej vstupenek pouze v Inforecepci UFFO od 2. 5. ** trasa povede lesy Poříčského hřbetu, cíl bude nedaleko psího útulku   

ne

19. 6. 2016

13:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner