Cirk-UFF

HUSÍ KRKY

Účinkující: Cirkus Tety koupit vstupenku

Vstupné: 100 Kč

Více: http://www.cirkuff.cz

Mám ráda, že mě nikdy nepustíš. Nemám ráda, že chodíš vždycky pozdě. Líbí se mi, že máme stejný hudební vkus. Nesnáším ty tvoje kapesníky všude. Ten tvůj úklid. Vaříš z řepy. Víš, co říct, abych se pustila. Říkáš, co se děje a co si mám myslet. Vždycky to zorganizuješ. Vždycky to pověsíš. Jsem tu. Já taky. Jsme ženy 30+. Jsme, jaké jsme. Ale jaké?
Představení Husí krky je intimní zpovědí dvou žen 30+. Technikou propojení nového cirkusu s prvky fyzického divadla převádějí své vzpomínky a zážitky do obecnější roviny. Skrze divadlo odhalují svůj vzájemný vztah a docházejí přes konkrétní situace k archetypálním momentům. Dotýkají se témat ženského přátelství, svého vzhledu a vystupování ve společnosti, milostných vztahů, pracovního nasazení i mateřství. Po celou dobu prosazovaná individualita, a někdy i vzájemná rivalita, vyústí v to, že jsme vlastně všichni stejní, i když každý máme jiný tvar lebky.
K inscenaci si TeTy přizvaly Radima Vizváryho, mima, performera, režiséra, pedagoga a choreografa. Společně propojili nový cirkus a fyzické divadlo. Představení vzniklo v rámci rezidenčního programu CIRQUEON - Centra pro nový cirkus a za podpory Státního fondu kultury České republiky, Magistrátu hlavního města Prahy a Nadace Život umělce.
Hrají: Katka Klusáková a Pavla Rožníčková. Režie a dramaturgie: Radim Vizváry. Hudba: Matouš Hejl. Light design: Karlos Šimek.

sobota 4. 6. ** šapitó ** 13:00 hodin ** vstupné 100 Kč

so

04. 6. 2016

13:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner