Cirk-UFF

UNO? DUE? TRE!

Pásmo 3 představení koupit vstupenku

Vstupné: 180 Kč

Více: http://www.cirkuff.cz

CINK CINK CIRK
DOPESHOW VOL. 2
Bolí tě hlava? Dej si prášek. 
Bolí tě břicho? Dej si prášek. 
Bolí tě zub? Dej si prášek. 
Bolí tě srdce? Dej si prášek. 
Bolí tě duše? Dej si prášek. 

Prášek jsi a v prášek se obrátíš. 
Nechť tě růžová síla provází. 

Kritika? Nestoudnost? Vulgarismus? 
Jak pro koho.


COLINE et VALENTIN (Francie)
CHAMPIONNAT

Vítejte na 12. tanečním maratonu! Po dobu 4 měsíců, 2 týdnů a téměř 78 hodin Coline a Valentin, poslední dva finalisté, pokračovali k boji o vítězství. Jejich cílem je nejen vyhrát tuto soutěž, chtějí víc ... Po 100. pípnutí vytvoří nový absolutní rekord!
Coline a Valentina zná publikum Cirk-UFFu z roku 2014, kdy se na festivalu představili v rámci světové premiéry představení Dolls Cirku La Putyka. Nyní se jedná o první samostatnou spolupráci Coline a Valentina, a to v choreografii předního současného tanečníka a choreografa Simona Tanguye. Toto představení žene Coline a Valentina až do úplného vyčerpání, kdy musí překonat sami sebe a zažít stav blízký šílenství, který vře uvnitř každého z nás. Jak budeme reagovat, když se instinktivní impulsy promění v běsnění, které překračuje rámec společenských norem a správného chování?
Oba umělci předvádějí dechberoucí akrobacii a nutí k zamyšlení nad tím, co se s námi děje, když na povrch vyplynou nejhlubší emoce. To, co performeři nutí sami sebe předvést v čase jen 100 x 12 sekund, je vskutku naprosto šílené.
Účinkují: Coline Mazurek, Valentin Verdure. Choreografie: Simon Tanguy. Hudba: Julian Vader. 


ŠÁRKA BOČKOVÁ, VOJTĚCH FÜLEP
3CM

Představení 3CM je poetická vize vztahu ženy a muže. Převážně nonverbální pohybová forma vytváří abstraktní obrazy, které jsou ale založeny na reálných situacích, místy doplněny krátkým textem pro podtržení sdělení. Všechny situace se vážou ke vztahu a kontaktu mezi dvěma lidmi. Je vůbec možné propojit dvě v rozlišných sférách samostatně existující bytosti? Název 3CM jsme zvolili, protože je to podle nás přesně ta vzdálenost, která může dělit jednoho od druhého. Nebo může vyjadřovat onu miniaturní míru, kterou občas stačí překročit, aby se lidé od sebe vzdálili. Toto představení je tedy pro nás o přibližování - vzdalování, touze - neopětování, potkávání - míjení, pochopení - neporozumění, unikání - přibližování, štěstí - zklamání ...
Projekt vznikl v koprodukci s Kulturním centrem Cooltour, za podpory 420PEOPLE a Lanex a. s.
Premiéra: 25. 5. 2016 v rámci MOVE fest Ostrava.
Režijní spolupráce: Maksim Komaro. Účinkují: Šárka Bočková, Vojtěch Fülep. Hudba: Jiří Hanus, Ondřej Malý, Martin Dytko. Light design: Jan Mlčoch. Produkce: Lucie Špačková​.


pátek 3. 6. ** šapitó ** 19:00 hodin ** vstupné 180 Kč

03. 6. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner