Divadelní delikatesy

AIRGROUND

Cirk La Putyka koupit vstupenku

Vstupné: 340, 315, 290 Kč

O cestě k samostatnosti a pohrávání si se zemskou přitažlivostí. 
Klesání i stoupání v jímavém příběhu, v němž se cirkusová umění (závěsná akrobacie, acro-yoga a další) prolínají s živou hudbou a s prvky pohybového a tanečního divadla. Ocitneme se ve vzpomínkách, které se přicházejí rozloučit, vyletíme do výšin, seskočíme s padákem, necháme se zachránit a zjistíme, zda je možné se osvobodit od svazující minulosti. Každý se musíme rozhodnout, jak naložíme se životem, i když to není jednoduchá volba.
Nahlédněte do jednoho životního příběhu a nechte se inspirovat k novým vzletům. Událost, která balancuje na hraně několika divadelních tvarů. Co se stane, když neudržíme rovnováhu?

„Jedním slovem nádhera. Jedno lepší číslo střídá druhé, a to jak na zemi, tak hlavně ve vzduchu. Všechny tři holky jsou výborné a to, co předvádějí na lanech a šálách visících ze stropu, je parádní. Choreografie na jedničku. Jako celek dle mého názoru působivé a musím přiznat, že mě to opravdu strhlo.”
z recenze Jana Pařízka (90 %)

Koncept: Štěpán Benyovszký, Tom Rychetský a kol. Dramaturgie: Štěpán Benyovszký. Choreografie: Tom Rychetský. Choreografie závěsné akrobacie: Anna Schmidtmajerová, Šárka Bočková, Tereza Toběrná. Akrobatická konzultace: Ilona Jäntti. Hudba: David Hlaváč. Kostýmy a make-up: Kristina Záveská. Hair - stylist: Lenka Habartová. Hrají: Anna Schmidtmajerová, Šárka Bočková, Tereza Toběrná, David Hlaváč.

Délka představení: cca 55 minut
středa 21. 9. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku Divadelní delikatesy, ostatní  - vstupné 340, 315, 290 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 6.

st

21. 9. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner