Divadelní představení

VŠECHNO JSEM VIDĚLA

Autorský divadelní projekt koupit vstupenku

Vstupné: 160 Kč

Více: https://www.facebook.com/vsechnojsemvidela

Proč mají někteří jedinci tak silnou potřebu tvořit, že je může zastavit jen smrt? Jaká je role ženy v dnešní společnosti? Jaké má potřeby, jaká jsou její očekávání a co se naopak očekává od ní? Co všechno může být tělo? Může být prostředníkem, nástrojem, příbytkem, měřítkem, přítelem i nepřítelem. Jednoznačné odpovědi na tyto otázky pravděpodobně neexistují. Autorský divadelní projekt „Všechno jsem viděla“ je spíše jakési nahlédnutí do procesu tvorby jako takové, se stavy euforie a vytržení až po absolutní bezmoc, utrpení a beznaděj.
Na vzniku projektu „Všechno jsem viděla“ se podílelo několik performerek. V představení vystupuje vždy jen jedna a vzniká tak jeho jedinečná verze. Divák je fyzicky účasten světelných i zvukových atmosfér, na dosah performerky, vtažen do děje i intimního prostoru doslova všemi smysly.
Projekt je inspirován životem a dílem Adrieny Šimotové, Hildegardy z Bingenu, Virginie Woolfové, Adély Täubelové, Simone Weilové, celého tvůrčího týmu a mnohých dalších žen i mužů.
Tvůrčí tým: Jan Beneš, Dora Bouzková, Michal Cáb, Helena Čtyroká, Veronika Knytlová, Barbora Látalová a Kristýna Täubelová.
Premiéra 19. 9. 2016 ve Studiu Alta v Praze, mimopražská premiéra 25. 9. 2016 v trutnovském Uffu a repríza 1. 10. 2016 ve Studiu Alta v Praze.
Koproducentem projektu je UFFO - SCT.
Projekt finančně podpořily: Ministerstvo kultury ČR, Státní fond kultury a Nadace Život umělce.
neděle 25. 9. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 160 Kč ** předprodej vstupenek od 22. 8.

ne

25. 9. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner