Vstupné: 80 Kč

Více: http://www.pavlaapostolaki.com

Tři měsíce Pavla Apostolaki putovala po východní Anatolii. Strávila čas s horskými vůdci na Araratu, žila v kurdských vesnicích a poznala tvrdý život na východoanatolském venkově. Zavede vás na místa, která zůstávají běžným turistům skryta, a představí vám autentický život v drsné a krásné východní Anatolii.
Program přednášky: Jezero Van - koupel s pracím práškem, Akdamar - křesťanský ostrov v muslimské zemi, Vanské snídaně - gastronomické orgie, Vanské kočky - aristokraté s oháňkou, Ararat - biblická hora s Noemovou archou, Doğubayazıt - město testosteronu, Palác Ishak Paša - návrat do pohádky Tisíc a jedna noc.
Mgr. Pavla Apostolaki pracuje jako nezávislá novinářka, lektorka seminářů a přednášek, spa konzultantka a lektorka jógy. S jejími články se můžete pravidelně setkávat v časopise Lidé a Země, Moje zdraví, Fitness, SKI magazín a v dalších novinách, časopisech a na internetových portálech. Pro internetový deník Svobodné fórum pracuje jako zvláštní zpravodajka z Turecka. Pravidelně vystupuje v Českém rozhlase, spolupracuje s Českou televizí. Pracuje a žije střídavě v České republice a v Turecku.
pondělí 24. 10. ** kino Vesmír ** 19:00 hodin ** vstupné 80 Kč ** předprodej vstupenek od 26. 9.

po

24. 10. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner