Divadlo a hudba

MILOVAT K SMRTI

Agentura FDA koupit vstupenku

Vzhledem k tomu, že se představení NEFŇUKA skupiny The TAP TAP nemůže z technických důvodů uskutečnit, zajistili jsme jiné představení, které zahájí novou sezonu 2016-17 v předplatném DIVADLO A HUDBA.
Představení NEFŇUKA se mělo konat ve čtvrtek 6. října 2016 - zakoupené vstupenky tedy vracejte pouze v Inforecepci UFFO nejpozději do 6. 10. 2016. Vstupenky na představení NEFŇUKA neplatí na představení MILOVAT K SMRTI.
NEFŇUKU nahradí inscenace MILOVAT K SMRTI. Toto představení se podařilo zajistit na stejný termín - uskuteční se tedy ve čtvrtek 6. října 2016 od 19:00 hodin. Předprodej vstupenek v ceně 340, 315, 290 Kč začíná v pátek 23. 9.


MILOVAT K SMRTI

Edith Piaf byla velkou pěveckou osobností 20. století. Stala se symbolem vrcholné éry francouzského šansonu, stala se symbolem zlatého věku Paříže. Měla úžasný dar neopakovatelného hlasu, schopnost sugestivně vyprávět v písních o jasech i stínech života, zejména o všech odstínech lásky. Edith Piaf měla štěstí na skladatele a textaře a její písně jsou dodnes neopakovatelným zážitkem.
Ve strhujícím příběhu sledujeme životní cestu Edith Piaf: zázračné uzdravení v dětství, zpívání na pařížských dvorech a uličkách, fantastické úspěchy v největších evropských divadlech, turné po USA, závislost na alkoholu, muže a ženy v jejím životě, nemoci, život plný lásky i samoty, v chudobě i přepychu. Edith Piaf byla vždy a za všech okolností pevně rozhodnuta žít naplno, zpívat naplno, milovat naplno ... až k samotné smrti.
15 nejslavnějších evergreenů Edith Piaf, které uslyšíte v muzikálu MILOVAT K SMRTI, právem patří k nejznámějším světovým šansonům vůbec.
Podle knihy její sestry Simone Berteautové napsala scénář Táňa Nálepková. Texty: Jiří Dědeček. Režie: Jakub Maceček. Hrají: Světlana Nálepková, Martin Sochor, Juraj Bernáth (alt. Lumír Olšovský, Petr Pěknic). Hudba: Živě doprovází Blue Angel Memory Band Jiřího Toufara. Uvádí Filmová a divadelní agentura Praha, autorská práva zastupuje Aura-Pont, s.r.o.
čtvrtek 6. 10. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku DH, ostatní - vstupné 340, 315, 290 Kč  

čt

06. 10. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner