Koncert

SLET BUBENÍKŮ 2016

„KTOŽ SÚ BOŽÍ BUBENÍCI“ koupit vstupenku

Vstupné: do 30. 9. 290 Kč, od 1. 10. 330 Kč

Zatímco husité cizí vojska zaháněli zpěvem, Slet bubeníků stmeluje národy rytmem. Mnoho ročníků bylo věnováno střetu etnické hudby a evropského pojetí hry a kombinaci hudebních stylů a žánrů z celého světa. 15. ročník Sletu bubeníků hledá inspiraci v bohatém hudebním portfoliu Evropy. Ozdobou koncertů se stane izraelská performerka Kamila Kama.
V rámci dvouhodinového koncertu zazní inspirace gregoriánským chorálem, husitskými písněmi, můžete se těšit na hřmotné bubenické polyrytmické groovy hrané na bicí soupravy, tympány, elektroniku a basové bubny. Rytmickou smršť posílí mužské hlasy sboru Affetto a izraelská zpěvačka Kamila Kama, přinášející do programu silný, výrazový zpěv a prvky performance.
Základ sestavy tvoří jako vždy hráči na klasické západní bicí nástroje používané v rockové i etnické hudbě (Pavel Fajt, Pavel Koudelka). Perkuse bude obhospodařovat Tomáš Reindl a Miloš Vacík. Hutné spodky podpoří bubeník Milan Cais (Tata Bojs), jehož umělecký rozptyl slibuje výlet do dalších hudebních i výtvarných oblastí. 
pondělí 17. 10. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné do 30. 9. 290 Kč, od 1. 10. 330 Kč ** předprodej vstupenek od 25. 4.

po

17. 10. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner