Akce pro děti

VEČER DUCHŮ

Tentokrát: PÁRTY S ADDAMSOVÝMI koupit vstupenku

Vstupné: 40 Kč

Addamsovi vážně nejsou typická rodina. Naopak - mají požitek ze spousty věcí, kterých by se „normální“ lidi zděsili. Je to rodinka, se kterou tedy bude skvělé strávit Večer duchů, který je každoročně v poslední říjnový večer.
Garáže a suterén Uffa se tentokrát promění v tajemné podzemí, kam by Addamsovi určitě rádi chodili na procházky či si tam připravili piknik. A to i přesto, že je tam možné vidět prazvláštní a záhrobní bytosti. V sále Uffa se pak při diskotéce můžete setkat přímo s některými členy Addamsovy rodiny.
Akce je určena dětem školního věku, mohou ji však zvládnout i statečné a nebojácné 5leté děti. Děti, které přijdou v jakémkoliv strašidelném kostýmu či masce, budou odměněny.
Pozor! Nezapomeňte si koupit vstupenky v předprodeji. Vstupenky budou mít stejně jako v minulých letech půlhodinovou startovní platnost (17:30 - 18:00, 18:00 - 18:30, 18:30 - 19:00). V dané půlhodině se budete moci vydat do podzemí, další půlhodinku až hodinku pak strávíte v Uffu. Celková kapacita počtu účastníků bude omezena.
pondělí 31. 10. ** start u vstupu do podzemní garáže Uffa (u smečky šelem vedle Uffa) ** start 17:30 - 19:00 hodin ** vstupné - startovné 40 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 10. pouze v Inforecepci UFFO

po

31. 10. 2016

17:30 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner