Činoherní divadlo A

DNA

Divadlo Bolka Polívky koupit vstupenku

Vstupné: 380, 355, 330 Kč

Komedie s autobiografickými prvky.
"To jsou samé drogy, čuchání, injekce, člověk je rád, když se mu podaří vychovat normálního alkoholika!”
DNA, jako slovo, jsou jen tři písmena ... DNA, jako titul, představuje tři prvky s důležitým významem pro novou autorskou hru Bolka Polívky. DNA je šroubovice genetických informací, nositel dědičnosti mezi otcem a dcerou. Dna, to je také choroba, která se táhne celým životem a občas ho v nejnevhodnější okamžik ovlivní. A jsou tu i jiná dna. Chvilky, na které se snažíme zapomenout, ale nedaří se nám a připomínáme si je. Dna osobní, vztahová i existenční.
Přijďte se přesvědčit, že na všechna dna světa se dá dívat i s nadhledem! Divadelní zpracování generačního střetu otce a dcery, kde ON (Bolek Polívka) a ONA (Anna Polívková) prožívají všední satiru života. Jako herečtí kolegové společně tráví čas v šatně a sem tam si odběhnou na scénu. Nebo už na scéně jsou?
ON je chátrající, životem prozkoušený muž, který rád poučuje a vrtá do života svému potomkovi. ONA má pocit, že její zploditel je paranoidní šťoural. Oba ovšem spojuje upřímné „mít rád, i přestože …”.
Komedie plná gagů, klaunských a divadelních výstupů a efektů, typické improvizace i charakteristického humoru Bolka Polívky, který půvabně osvěžuje jeho dcera, Anna Polívková.
Autor a režie: Bolek Polívka. Hrají: Anna Polívková, Bolek Polívka, Jaromír Barin Tichý, Jiří Fretti Pfeifer.
čtvrtek 10. 11. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku ČDA, ostatní - vstupné 380, 355, 330 Kč ** předprodej vstupenek od 10. 10.

čt

10. 11. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner