Činoherní divadlo B

K-PAX, SVĚT PODLE PROTA

StageArtCz, Brno koupit vstupenku

Vstupné: 365, 340, 315 Kč

Světový bestseller a filmový hit v divadelním provedení. Česká premiéra divadelní hry amerického autora Gena Brewera, zpracované dle jeho románové knižní trilogie, která se stala světovým bestsellerem:
* K-PAX
* Na světelném paprsku
* K-PAX III. - Svět podle Prota
Nejvíce však dílo G. Brewera proslavilo filmové zpracování románu K-PAX, které bylo uváděno i v českých kinech pod názvem SVĚT PODLE PROTA.
Divadelní hra K-PAX poetickým způsobem a laskavým humorem pojmenovává globální neduhy naší společnosti a nejednou překvapí svou nečekanou přesností. Během představení budeme mít možnost ponořit se do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých. Do moderní psychiatrické léčebny je přijat záhadný pacient, jenž o sobě tvrdí, že je mimozemšťan z planety K-PAX, která je od Země vzdálena několik tisíc světelných let. Jeho pobyt na psychiatrii obrátí naruby životy všech spolupacientů, ale i zdravotního personálu včetně ošetřujícího lékaře, který se snaží odhalit pravou totožnost záhadného cizince. Inscenace K-PAX, možná o člověku, možná o mimozemšťanovi, nás nenechá klidným a překvapí nás naprosto nečekaným vyústěním celého příběhu.
Autor: Gene Brewer. Překlad: Phillip Polívka. Režie: Petr Halberstadt. Hudba: Jan Matásek. Choreografie: Hana Halberstadt. Scéna: Jaroslav Milfajt. Hrají: Radim Fiala, Markéta Plánková / Marika Procházková, Petr Halberstadt, Petr Bláha, Martin Siničák / Jakub Urbánek, Michal Bumbálek, Eva Novotná, Gabriela Štefanová.
středa 16. 11. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku ČDB, ostatní - vstupné 365, 340, 315 Kč ** předprodej vstupenek od 10. 10.

st

16. 11. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner