Divadlo a hudba

NOVECENTO (1900)

Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 350, 325, 300 Kč

Monodrama, strhující příběh geniálního klavíristy. Na samotném počátku roku 1900 našel starý námořník na zaoceánském parníku v krabici od citronů nemluvně. Zřejmě ho tam nechal nějaký zoufalý cestující třetí třídy. Nalezenci začali říkat Lemon, tedy Citron. Citron na té obrovské lodi objevil v restauraci první třídy klavír. Usedl k němu, ponořil ruce do bílých a černých tónů a rázem vznikla legenda o „Devatenáctset“. Legenda o zázračném klavíristovi.
Jediný herec, jeden vynikající klavírista, diváci doslova na dosah ruky a společně sdílený skvělý příběh - to jsou ingredience, které činí z této inscenace zážitek, který si nesmíte nechat ujít.
Autor: Alessandro Baricco. Překlad: Karina I. Havlů. Režie: Pavel Khek. Dramaturgie: Lenka Smrčková. Scéna a kostýmy: Michal Syrový. Hudba: Jakub Šafr. Hrají: Radim Madeja, kterému byla udělena za tuto roli Cena Thálie 2015, Jakub Šafr (klavír).
středa 9. 11. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku DH, ostatní - vstupné 350, 325, 300 Kč ** předprodej vstupenek od 3. 10.

st

09. 11. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner