Rodinné UFFOkousky

PÉJPRBÓJ

Radim Vizváry a Tantehorse koupit vstupenku

Vstupné: 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč

Představení pro děti od 3 let. Papírový svět Radima Vizváryho a jeho malého papírového přítele Pejprbóje. V dětské představivosti ožívá i tak obyčejný každodenní předmět, jakým je kus papíru. V našem představení ji rozjitří malý vypravěč s velkou rolí papíru. Zatímco zkoumá tento čistý a tvarovatelný materiál, objevuje příběhy, které papír vypráví. Vstoupí do jeho světa a tam se potká s maličkým chlapcem z papíru, který se stane jeho průvodcem v papírovém světě. Společně se pustí do jeho objevování, aby brzy zjistili, že může skrývat i napětí a nebezpečí. Nonverbální pohádka s minimalistickou scénou pracuje s diváckou představivostí. V představení Pejprbój se pod rukama zkušeného loutkáře a mima Radima Vizváryho papír mění na fantastické výjevy z pohádkového světa a svou otevřenou hereckou expresí do děje zve i dětské obecenstvo.
Námět, režie, hraje: Radim Vizváry. Kostýmní výtvarnice: Petra Vlachynská. Hudba: Matouš Hekela. Light-design: David Prokopič, Karel Šimek. Produkce: Lenka Bočková, Jakub Urban.
neděle 13. 11. ** UFFO ** 15:00 a 17:00 hodin ** vstupné 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč ** předprodej vstupenek od 10. 10.

ne

13. 11. 2016

15:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner