Koncert

VÁNOČNÍ KONCERT

Vánoční koncert koupit vstupenku

Vstupné: 290 Kč

Koncert vánočních písní a operních árií
TEREZA MÁTLOVÁ s dcerou Emilly Ann Janečkovou
KOMORNÍ ORCHESTR PRAŽSKÝCH SYMFONIKŮ, umělecký vedoucí: Pavel Peřina
Host: LIBOR KASÍK
úterý 20. 12. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 290 Kč ** předprodej vstupenek od 17. 10.

Vstupné 190 Kč pro ty, kdo při nákupu vstupenky na tento koncert odevzdají v Inforecepci UFFO vstupenku, kterou měli zakoupenou na koncert CARMEN v rámci Trutnovského podzimu 2016.


TEREZA MÁTLOVÁ - SOPRÁN

Po studiích hry na flétnu, na klavír a zpěvu v Kühnově dětském sboru absolvovala Tereza Mátlová operní zpěv na pražské Akademii múzických umění u doc. Magdaleny Hájossyové a ve studiu nadále pokračuje u prof. Vlasty Hudecové v Bratislavě. Zúčastnila se mnoha mistrovských kurzů, mimo jiné u prof. Helmutha Rillinga na stuttgartské Bachově akademii.
Ve svém repertoáru má mnoho významných operních rolí. Na wexfordském operním festivalu získala za své výkony cenu nadace Gerharda Arnolda jako absolutní Talent roku.
Spolupracuje se Státní filharmonií Brno, s Janáčkovou filharmonií, s Filharmonií Bohuslava Martinů, s Komorní filharmonií Žilina, s Moravskou filharmonií Olomouc, s FOK a s orchestrem Českého rozhlasu.
Tereza Mátlová je častým hostem Českého rozhlasu, České televize, TV Nova, TV Prima. S Collegiem českých filharmoniků, s Jiřím Stivínem a houslistkou Gabrielou Demeterovou nahrála CD Kantáty Georga Philippa Telemanna a CD Kouzelné housle a také operu Mirandolína pro firmu Supraphon Label. Pro GOJA Label nahrála své sólové CD za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc a muzikál Les Miserables, roli Cosette.
Terezu Mátlovou si vybrala už podruhé pro své koncertní turné operní sopranistka Eva Urbanová a dvakrát zazářila jako exkluzivní host na vyprodaném turné Karla Gotta. V rámci projektu Podpora mladých talentů se představila jako host na koncertu slavného barytonisty Lea Nucciho.
Tereza Mátlová se věnuje nejen opeře, operetě ale i muzikálu. Na základě úspěšného konkurzu získala roli romantické Cosette v českém nastudování světového muzikálu Les Misérables - Bídníci a roli Ellen v dalším světově proslaveném muzikálu Miss Saigon a exceluje jako Primadonna Carlotta Giudicelli v právě uvedeném světovém muzikálu Fantom Opery v pražské GoJa Music Hall.

út

20. 12. 2016

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner