Koncert

BENJAMING’S CLAN

Křest debutové alba Sedm statečných koupit vstupenku

Vstupné: 130 Kč

Narození nového človíčka je bezesporu jedním z největších zázraků v životě člověka. Stejně by se dalo popsat i zrození nové desky v životě kapely.
Benjaming’s clan nahrál v listopadu 2016 debutovou desku. Je to za dobu trvání klanu v podstatě druhá velká deska a za dobu trvání klanu a Benjaming bandu sedmá. Deska se jmenuje SEDM STATEČNÝCH a materiál střádala kapela skoro 3 roky. Je na ní 13 skladeb (vše z vlastní dílny) a jeden tradicionál. Vyjde na přelomu roku 2016/2017. Vznikala úplně ojedinělou metodou na ojedinělém magickém místě. Jako místo nahrávání zvolila kapela sokolovnu v městysu ŽERNOV U Č. SKALICE. Možná někoho napadne - proč? Pro ojedinělou akustiku (stavba je celodřevěná) a navíc se nachází na magickém místě nedaleko od žernovské rozhledny na kopci, pod jehož úpatím se rozprostírá Babiččino údolí, Rozkoš. Je tam nádherný výhled téměř do celého kraje. I historie samotné budovy je velmi zajímavá. V době 2. světové války totiž stála v nedalekém Ratibořickém údolí a sloužila jako zotavovna raněných vojáků Wehrmachtu. Po válce ji koupili sokolové ze ŽERNOVA, rozebrali ji do prkýnka, která očíslovali, a celou stavbu přesunuli o několik kilometrů dále na onen magický kopec, kde ji opět prkýnko po prkýnku sestavili a kde slouží ke sportovním a kulturním účelům dodnes.
Deska SEDM STATEČNÝCH, doufáme, bude plná magických šťastných sedmiček. Vyjde v roce 2017 a křest bude mít 28. 1. 2017 v Uffu. Kapela pozvala na křest 7 kmotrů, kteří jsou pro kapelu významní - buď s nimi spolupracuje nebo se přímo podíleli na vzniku alba.
28. 1. 2017 se tedy v Uffu uskuteční koncert skupiny Benjaming’s clan, v jehož rámci proběhne i křest debutové desky SEDM STATEČNÝCH. Čeká na Vás nejenom koncert, ale také několik překvapení. Zazní všechny písně z nového alba, některé znáte a některé ještě na podiu nikdy nezazněly. Tak doufáme, že Vás dorazí 777 (slovy sedmsetsedmdesátsedm).
Váš BNC.
sobota 28. 1. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 130 Kč ** předprodej vstupenek od 2. 1.

so

28. 1. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner