Divadelní delikatesy

WALLS & HANDBAGS

Losers Cirque Company koupit vstupenku

Vstupné: 365, 340, 315 Kč

Divadelně taneční akrobatická podívaná. Kdesi ve městě na dvoře bloku domů stojí zeď. Ta zeď je výzvou, zkouškou odvahy, ale i startem k imaginaci. A také je tu zavazadlo, ve kterém se skrývá naše dětství, naše někdejší přání. Kdysi jsme je tam zabalili. Malý chlapec a pětice dospělých mužů se vrací na dvorek ke zdi s taškou v ruce, aby opět snila své klukovské fantazie. Za zdí totiž může být celý svět. Stačí ji jen přelézt, anebo na ni vylézt a pohlédnout na město z ptačí perspektivy. Nebo otevřít zavazadlo a vzpomenout si na písničku:
Když byl kluk klukem, nevěděl, že je klukem, se svěšenýma rukama chodil, dělalo se mu zle ze špenátu, mléčné rýže, hrachu i z dušeného květáku. A dnes to všechno jí.

Projekt Walls & Handbags je především divadelní tanečně akrobatickou podívanou. Režijní tandem SKUTR se po letech znovu vrací k propojení divadla a nového cirkusu v kooperaci se skupinou kolem Petra Horníčka a Zdeňka Moravce, kteří vytvořili úspěšnou inscenaci The Loser[s], a ke spolupráci s choreografkou Janou Burkiewiczovou, se kterou již vytvořili operu Don Giovanni, muzikál Mauglí a Quasimodo či inscenaci Ženy. Po inscenacích 8 - polib prdel kosům a La Putyka v Divadle Archa a Mistr a žák s premiérou na Letní Letné, které vznikaly ve spolupráci s Rosťou Novákem, tedy vznikla čtvrtá inscenace divadelně - novocirkusového zaměření. Kromě českých tvůrců se na inscenaci podíleli i slovenskomaďarský herec Csongor Kassai (zpěv), úspěšná mladá srbská spisovatelka Marija Pavlović a srbský herec Željko Maksimović.
Námět: Marija Pavlović (SRB). Libreto, režie a choreografie: Jana Burkiewiczová. Režie a dramaturgie: SKUTR (SK/CZ). Výprava: Adriana Černá. Hudba: Petr Kaláb. Zpěv: Csongor Kassai (HUN/SK). Návrh akrobatických modulů: Petr Horníček, Zdeněk Moravec. Asistent režie, herecká supervize: Željko Maksimović (SRB). Účinkují: Petr Horníček, Lukáš Macháček, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Jindřich Panský a Kryštof Unger.
středa 11. 1. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku DD, ostatní - vstupné 365, 340, 315 Kč ** předprodej vstupenek od 28. 11.

st

11. 1. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner