Vstupné: 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč

Představení pro děti od 3 let. A je to tady! Léto končí a na paloučku u čmeláčí chaloupky začíná podzim. Všechno odkvetlo a všechno padá. Čmeldové ochutnávají první sladké hrušky, jenže nevědí, že si na nich taky pochutnává nebezpečný Sršeň. Ještě že ty hrušky padají. Vyděšení čmeldové se vracejí k mamince, která má pro ně také překvapení. Na oslavu posledního sluníčkového dne k nim přicházejí sousedé - pan Babočka, paní Mnohonožka Božka, pan Kvapík, pan Cvrček, babička Čmelinda a nesmí chybět ani Beruška. Všichni mají pro ně nějaký dárek, aby se Čmeláčkům v zimě dobře spalo. A taky spí. Jenže Zima zimice je tak krutá, že se Čmeldové probouzejí uprostřed zimy, aby si přitopili. Stopy ve sněhu jim nahánějí strach. Kdo jim to chodí kolem chaloupky? To už uvidíte sami!
Podle literární předlohy Jiřího Kahouna. Scénář: Michaela Sajlerová a Zdeněk Tomeš. Režie a choreografie: Zdeněk Tomeš. Hudba: Petr Skoumal. Texty písní: Zdeněk Svěrák. Scéna a kostýmy: Eva Blahová. Pučmelouda vyrobil: Miloslav Sajler s Evou Blahovou. Hrají: J. Kohout/P. Vojtíšek/O. Švec, Z. Tomeš, M. Sajlerová.
neděle 15. 1. ** UFFO ** 15:00 a 17:00 hodin ** vstupné 90 Kč, se slevovou kartou 72 Kč ** předprodej vstupenek od 5. 12.

ne

15. 1. 2017

15:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner