Činoherní divadlo B

JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI FILIPA

Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 350, 325, 300 Kč

Klasická komedie. Slavná „lehkovážná komedie pro vážné lidi“. Dva mladí gentlemani si pohrávají s pravdou, jen aby vnesli do svého poklidného venkovského života trochu vzrušení. Jejich imaginární přátelé jim ale začnou přerůstat přes hlavu v okamžiku, kdy našim hrdinům poplete hlavu láska ...
JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI FILIPA - zůstává jednou z nejlepších komedií, co kdy byly napsány. Už její název je vlastně tajemstvím a vtipem zároveň - The Importance Being E(a)rnest - ono Ernest totiž může znamenat jak jméno, které se do češtiny překládá jako Filip, ale taky přídavné jméno „upřímný“. A tak se děj komedie vlastně točí kolem toho: Jak je kdo ke komu upřímný.
Autor: Oscar Wilde. Překlad: Jiří Zdeněk Novák. Dramaturgie: Lenka Smrčková. Režie: Pavel Khek. Scéna: Michal Syrový. Kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak. Hrají: Matouš Ruml, Aleš Petráš, Svatava Milková, Sandra Černodrinská, Ivana Nováčková, Karolina Frydecká, Radim Madeja, Milan Koníček, Pavel Nedvěd.
čtvrtek 2. 2. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku ČDB, ostatní - vstupné 350, 325, 300 Kč ** předprodej vstupenek od 28. 11. 

čt

02. 2. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner