Koncert

MALINA BROTHERS

Folk - country koncert koupit vstupenku

Vstupné: 190 Kč

Více: http://www.malinabrothers.cz

Malina Brothers natáčeli se spoluhráčem Elvise a Dylana, aktuální album představí v Uffu. Když bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel (Žalman a spol.) a houslista Pepa (Monogram) před několika lety vyslyšeli přání fanoušků a založili kapelu Malina Brothers, do které přizvali kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál kvintet), vypadalo to na jednorázový projekt.
Dvě vyprodaná turné a ohlas příznivců je nakonec zavedli podruhé do nahrávacího studia. Výsledkem je aktuální album Malina Brothers & Charlie McCoy. A jak už název napovídá, do rodiny předních hudebníků českého country a folku přibyl legendární nashvillský muzikant Charlie McCoy (Bob Dylan, Elvis Presley, Simon & Garfunkel, Johnny Cash, Roy Orbison, Ringo Starr ...), bez nadsázky označovaný jako nejslavnější světový hráč na foukací harmoniku.
Nová nahrávka je citlivým mixem skladeb, které všichni hudebníci pečlivě vybrali. Na albu posluchači uslyší, stejně jako na debutu, například několik písniček od východočeského rodáka Mirka „Skunka“ Jaroše. Pět skladeb, z nichž dvě jsou úplně nové, přinesl McCoy. Ve zpěvu jednotlivých tracků se plynule střídá čeština s angličtinou. Kolekci zpívaných písniček doplňuje několik instrumentálek.
pondělí 20. 2. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 190 Kč ** předprodej vstupenek od 7. 11. 

 

po

20. 2. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner