MARIUS NESET BAND (Norsko)
Norský saxofonista Marius Neset byl americkým časopisem Downbeat vybrán jako jediný Evropan mezi 25 mladými osobnostmi, které jsou největšími nadějemi současného jazzu.

HADAR NOIBERG TRIO (Izrael/USA)
Izraelská jazzová flétnistka Hadar Noiberg představí své newyorské trio, které umí skvěle mixovat spiritualitu blízkého východu s moderním akustickým jazzem.

OZ NOY TRIO FEAT. JIMMY HASLIP & KEITH CARLOCK (USA)
Zářivá hvězda kytarového nebe, kytarový mistr OZ NOY, přijede s funkově nadupanou rytmikou, kterou tvoří další dnes už legendární hráči Jimmy Haslip a Keith Carlock.

SARATHY KORWAR (USA)
Sarathy Korwar je nevšedním jazzovým objevem legendárního labelu Ninja Tune, který již čtvrtstoletí prezentuje to nejzajímavější ze scény elektronické hudby. Jeho debutové album Day To Day způsobilo v loňském roce učiněnou senzaci a učarovalo i takovým experimentátorům ze stáje Ninja Tune, jako FourTet, Koreless a Gilles Peterson. Podobně jako nám již dostatečně známý Trilok Gurtu propojil indické rytmy s jazzem, ale on do této fúze přidal navíc africké polyrytmy a minimalismus.

Pořadatel: Alternativa pro kulturu z. s., spolupořadatel UFFO, za podpory města Trutnova, Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR
Festival se koná pod záštitou starosty města Trutnova Mgr. Ivana Adamce

sobota 25. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin

 

so

25. 3. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner