Divadlo a hudba

MALOVANÉ NA SKLE

Městské divadlo Zlín koupit vstupenku

Vstupné: 365, 340, 315 Kč

Zbojnický muzikál. Hrdina. Legenda. Mýtus. Kdo? Jánošíííík! Zbojník a jeho duše. A souboj o ni. Mezi andělem a čertem. Nejslavnější polský muzikál. O nejznámějším slovenském hrdinovi. O lásce, svobodě a nesmrtelné smrti. O mužích s valaškami proklatě nízko u pasu. O ženách milujících i zrádných. Trochu lidové, trochu rockové. Trochu poetické. Trochu syrové. Na skle malované. Krví? Šmolkou? A jak ono to vlastně bylo? Co je pravda a co báchorky? Záleží na tom?
„Keď ste si ma upiekli, tak si ma aj zjedzte!“
Tomáš David - nominace na Cenu Thálie 2015

Názor jednoho z diváků zlínského divadla:
„Já osobně nemám muzikály příliš v lásce, a tak jsem se trochu bál, jestli mě to bude bavit. Pokud jste na tom podobně, určitě neváhejte! Již od počátku příběh vtáhne a prakticky do konce nepustí. Mělo to vtip, nápad, skvělou hudbu - kombinace rocku a lidové muziky. A především fantastické herce, přičemž G. Řezníček skoro pokaždé vyvolal dlouhý smích v publiku. Takže za mě spokojenost, akorát měla přijít přestávka o něco dříve, protože první půle byla moc dlouhá a druhá až příliš krátká. Jinak ale fakt super představení!“

Autoři: Ernest Bryll, Katarzyna Gärtnerová. Překlad: Jaromír Nohavica. Režie: Hana Mikolášková. Dramaturgie: Vladimír Fekar. Scéna: Jaroslav Čermák. Kostýmy: Zuzana Přidalová. Choreografie: Ladislava Košíková. Hudební nastudování: Josef Fojta. Hrají: Tomáš David, Rostislav Marek, Eva Daňková, Petra Králová, Helena Čermáková, Gustav Řezníček, Markéta Kalužíková, Jana Drgová, Romana Julinová, Luděk Randár, Radoslav Šopík, Zdeněk Julina, Vojtěch Johaník, Marek Příkazký, Jan Holcman, Jan Řezníček, Jitka Šuranská, Alžběta Jamborová.

čtvrtek 16. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku DH, ostatní - vstupné 365, 340, 315 Kč ** předprodej vstupenek od 6. 2.

čt

16. 3. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner