Vstupné: v předprodeji 130 Kč, v den koncertu 150 Kč

Opět po roce zavítá do Uffa hudební těleso Police Symphony Orchestra z Police nad Metují, které je složeno z 57 mladých nadšených hudebníků z celého našeho regionu.
Během večera se budete moci zaposlouchat do nově nastudovaných skladeb mnoha žánrů - rozproudí vás filmová, pohádková, klasická hudba, ale i do známých bluesových, swingových a populárních melodií. Taktovkou budou vládnout dvorní dirigenti Věra Vlčková a Joel Hána. Koncert bude i s kapkou exotiky, protože hostujícím dirigentem tohoto mladého tělesa bude v tento večer Chuhei Iwasaki. Kdo je to? Student HAMU v Praze - obor dirigování, houslista, skladatel, sbormistr a jednoduše talent! Přijďte se přesvědčit sami, jak strhující je jeho práce s PSO!
Tento orchestr byl založen v roce 2010 sourozenci Soukupovými. Během svého sedmiletého působení odehrál přes padesát koncertů u nás i v zahraničí. Pro orchestr upravují přední čeští aranžéři - Václav Hybš, Rudolf Koudelka, Jan Valta, Karel Chudý, Jiří Kabát a mnoho dalších. Zahrál si už pod taktovkou mnoha významných dirigentů, jako jsou Martin Kumžák, Václav Zahradník, Stanislav Vavřínek a další. Podium také sdílí i s tanečníky nebo zpěváky - s PSO vystupovali například Dasha, Marta Kubišová, Petr Janda, Miloň Čepelka, Ondřej Ruml, balet Národního Divadla, akrobati z V.O.S.A. a Long Vehicle Cirkus, swingový Zatrest Band nebo Gentlemen Singers. Pořádá tradiční benefiční akce pod širým nebem, vždy na přelomu srpna a září, díky kterým přispěl již přes 200 000 Kč Nadačnímu fondu Hospital Broumov. Chystá i druhý ples v symfonickém hávu - s PSO je vždy na co se těšit!
Přijďte a nechte se unést těmito mladými muzikanty a jejich hudbou! 
sobota 4. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné v předprodeji 130 Kč, v den koncertu 150 Kč ** předprodej vstupenek od 16. 1.

so

04. 3. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner