Činoherní divadlo A

ZNOVU A LÍP

um. agentura Titans koupit vstupenku

Vstupné: 350, 325, 300 Kč

Situační komedie. Marek je populární spisovatel, má rád drahé pití, mladší ženy a obdiv. Věra je jeho manželka a už toho má dost. Tedy rozvodové řízení, dělení majetku, právnická bitka a praní špinavého prádla! Co by se ale stalo, kdyby ti dva smazali dvacet let manželství a byli zase na začátku - mladí, zamilovaní a plní ideálů?
Svižná situační komedie o lásce, manželství a přehodnocování je úspěšně uváděna v Německu od března 2013.

„Komedií, jejichž děj by i přes nestandardní situaci působil věrohodně, je jako šafránu. Tato mezi ně určitě patří. Kromě autorových dobrých dialogů a přesně propočítanému vrstvení vtipných situací (nejvíce diváky asi pobaví „houbičky“) měla na dobrém výsledku velkou zásluhu režie M. Krátké, která herce vedla střídmou cestou k pointám (rozuměj bez pitvoření se a bez přehnané expresivity). Velmi vyrovnané obsazení, jemuž dominovali především M. Holubcová (tuhle postavu vystřihla fakt excelentně) a V. Vašák. Co více dodat? Prostě dobrá zábava.“
z recenze Jiřího Landy

Autor: Michael Engler. Překlad: Michal Kotrouš. Režie: Martina Krátká. Hrají: Marek Daniel, Kristýna Frejová, Vašek Vašák/Luboš Veselý, Marcela Holubcová/Klára Cibulková, Jana Kozubková/Klára Cibulková.

středa 15. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku ČDA, ostatní - vstupné 350, 325, 300 Kč ** předprodej vstupenek od 6. 2.

st

15. 3. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner