Vstupné: 550, 440, 390, 350 Kč

Anna K. do Trutnova dorazí s novým albem. Anna K. se po tančení ve StarDance vrací na pódia. Společně se svou šestičlennou kapelou vyráží na jaře na turné nazvané Ve světle tour k podpoře nového alba, které vyjde v únoru. Jednou ze zastávek je Trutnov, kde držitelka 5 cen Anděl vystoupí v sobotu 22. dubna ve společenském centru UFFO od 19 hodin. Novou nahrávku už předznamenal singl Vždycky se budeme znát, který se stal jednou z nejhranějších skladeb českých rádií.
Předprodej je v Inforecepci UFFO, v Turistickém informačním centru či pokladně kina Vesmír. Zároveň je možné si místa zakoupit on-line. Tentokrát si Anna K. pro koncerty vybrala divadelní sály, které zná dobře z úspěšného akustického turné a nabídne v nich nový program doplněný o největší hity. Hostem turné je slovenský zpěvák Peter Aristone.
„Připravujeme výjimečný design scény. Vyjde z grafického návrhu obalu, který pro mě vytvořil výtvarník a hudebník Daniel Kurz. Jeho tématem bude světlo. Bude to nádhera,“ prozrazuje Anna K., která v nových kulisách přehraje i repertoár z nového alba. „A samozřejmě nezapomeneme na naše největší hity. O ty fanoušky nepřipravím,“ doplňuje.

Hostem koncertu bude Peter Aristone. Nový objev, slovenský zpěvák Peter Aristone, má v současné době jeden z nejhranějších rádiových singlů Fire Inside a může se pochlubit i vítězstvím v hitparádě americké stanice MTV U. Na turné s Annou K. jej doprovodí talentovaná violoncelistka Irena Morisáková.

Pořadatel: Agentura Petřinová s.r.o.
sobota 22. 4. ** UFFO ** 20:00 hodin ** vstupné 550, 440, 390, 350 Kč ** předprodej vstupenek od 2. 1.

so

22. 4. 2017

20:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner