Divadlo a hudba

COMMEDIA FINITA

představení v produkci Divadla Viola a agentury M. Rusové koupit vstupenku

Vstupné: 350, 325, 300 Kč

Nesmírně vtipná hra o naší nejslavnější operní pěvkyni Emě Destinnové. Výpovědi její pedagogické konkurentky, uklízečky, společnice a komorné jsou svědectvím nejen o úspěších a pádech Emy Destinnové, ale především o závisti a malosti, které jako důvěrně známé provázejí i naše životy.

„Hra se čtyřmi monology žen odlišného sociálního zařazení a věku, jež mají přesto dost společného. L. Engelová inscenaci typově přesně obsadila, přičemž každá herečka dokázala postavě vtisknout nezjednodušené, ale výstižné charakterové vlastnosti, které gradací vyprávění vylézaly na světlo světa ve své obludnosti. Ať už se jednalo o závistivou pedagožku D. Černé, přihlouplou uklízečku J. Synkové, distingovanou, ale při tom vypočítavou společnici D. Kolářové, či chladnou komornou M. Málkové ...“
z recenze Jiřího Landy

Autorka: Viktoria Hradská. Režie: Lída Engelová. Výběr z původních nahrávek zpěvu Emy Destinnové: Emil Viklický. Scéna: Ivo Žídek. Kostýmy: Ivana Brádková. Hrají: Dana Černá, Jana Synková, Daniela Kolářová, Máša Málková.

úterý 11. 4. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku DH, ostatní - vstupné 350, 325, 300 Kč ** předprodej vstupenek od 6. 3.

út

11. 4. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner