Cirk-UFF

WALLS & HANDBAGS

Účinkující: LOSERS CIRQUE COMPANY koupit vstupenku

Vstupné: 280 Kč

Více: http://www.cirkuff.cz

Kdesi ve městě na dvoře bloku domů stojí zeď. Ta zeď je výzvou, zkouškou odvahy, ale i startem k imaginaci. A také je tu zavazadlo, ve kterém se skrývá naše dětství, naše někdejší přání. Kdysi jsme je tam zabalili. Malý chlapec a pětice dospělých mužů se vrací na dvorek ke zdi s taškou v ruce, aby opět snila své klukovské fantazie. Za zdí totiž může být celý svět. Stačí ji jen přelézt, anebo na ni vylézt a pohlédnout na město z ptačí perspektivy. Nebo otevřít zavazadlo a vzpomenout si na písničku: Když byl kluk klukem, nevěděl, že je klukem, se svěšenýma rukama chodil, dělalo se mu zle ze špenátu, mléčné rýže, hrachu i z dušeného květáku. A dnes to všechno jí.

Projekt Walls & Handbags je především divadelní tanečně akrobatickou podívanou. Režijní tandem SKUTR se po letech znovu vrací k propojení divadla a nového cirkusu v kooperaci se skupinou kolem Petra Horníčka a Zdeňka Moravce, kteří vytvořili úspěšnou inscenaci The Loser(s), a ke spolupráci s choreografkou Janou Burkiewiczovou, se kterou již vytvořili operu Don Giovanni, muzikál Mauglí a Quasimodo či inscenaci Ženy.
Kromě českých tvůrců se na inscenaci podíleli i slovensko-maďarský herec Csongor Kassai (zpěv), úspěšná mladá srbská spisovatelka Marija Pavlović a srbský herec Željko Maksimović.

Námět: Marija Pavlović (SRB)
Libreto, režie a choreografie: Jana Burkiewiczová
Režie a dramaturgie: SKUTR (SK/CZ)
Výprava: Adriana Černá
Hudba: Petr Kaláb
Zpěv: Csongor Kassai (HUN/SK)
Návrh akrobatických modulů: Petr Horníček, Zdeněk Moravec
Asistent režie, herecká supervize: Željko Maksimović (SRB)
Účinkují: Petr Horníček, Lukáš Macháček, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Jindřich Panský a Kryštof Unger

Foto: Petr Krupička

sobota 3. 6. ** šapitó ** 20:00 hodin ** vstupné 280 Kč

so

03. 6. 2017

20:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner