Vstupné: 150 Kč

Více: http://panacik.com/

Panáčik je audiovizuální platforma, která ve své tvorbě spojuje hudbu, film, videoart, současný tanec, divadlo a performance. Projekt Panáčik je založený na konceptuální tvorbě a spolupráci umělců na poli současného umění. Experiment není to správné slovo. Jasná vize a každodenní závislost, intermediální přístup. To je Panáčik. Enfant terrible. Teatrálnější, bizarnější a romantičtější než kdykoliv předtím. Panáčik, orchestr a tanečně-dramatická kapela v ženském složení. Tříštivé harmonie a absolutní logika.
S dekadentním nádechem, výraznými vokály, elektronickým i živým aranžmá a přes netradiční videa si získává Panáčik stále více příznivců. Ještě nevšednější jsou vystoupení, která se během let postupně formovala z koncertu na performance, jsou koncipována jako minimalistická "tableau vivant", tedy živé obrazové kompozice přenesené na pódium jako divadelní koncert.
Projekt Panáčik vždy přichází s něčím novým, a tak jeho multižánrová show není nikdy ta jistá. Každý koncert je jiný zážitek. Právě kvůli své formě, tedy spojení mezi žánry a umělci, je Panáčik výjimečný. Je to svět vlastních idejí, iracionality a snů.
pondělí 30. 10. ** ZRUŠENO!


po

30. 10. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner