Koncert

SLET BUBENÍKŮ 2017

"DARK SIDE OF THE GROOVE" koupit vstupenku

Vstupné: 21. 8. - 25. 10. 310 Kč, v den koncertu 350 Kč

Více: http://sletbubeniku.cz/

Již pošestnácté bude republikou křižovat ojedinělý hudební projekt - Slet bubeníků. Opět se sejde parta bubeníků, aby nadchla publikum každého věku a vyznání. Kromě bicích, bubnů, perkusí, hlasů a zvuků se letos do sestavy dostal i neobvyklý bicí nástroj: cimbál.
The Dark Side of the Groove je podtitul letošního ročníku, kterým účinkující chtějí vzdát hold prvním hudebníkům, kteří začali groove používat, a tím odstartovali novou kapitolu hudby, která stvořila hudební styly, jako je techno, drum´n´base, hiphop, rap, chill-outová hudba. Bubeníci se odvolávají až ke kořenům, kdy Pink Floyd na albu Dark Side of the Moon použili sekvencer. Bubeníci do svých rytmických kompozic hodlají začlenit samply z průkopnických dob, rozvinout je s elektronikou, bubny a cimbálem, coby etnickým bicím nástrojem. Pod rytmy tak budou bublat parafráze na nejstarší hudbu stylu groove.
"Rytmy bez hranic na tisíc způsobů. Ze Sletu bubeníků je vítaná unikátní událost, která v současné době a podobě nemá ve světě konkurenci."
z recenze časopisu Report

Letošní sestavu tvoří:

Pavel Fajt
Miloš Vacík
Pavel Koudelka
Tomáš Reindl
Ondřej Anděra
Petr Gaglas

čtvrtek 26. 10. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné: 21. 8. - 25. 10. 310 Kč, v den koncertu 350 Kč ** předprodej vstupenek od 21. 8.

čt

26. 10. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner