Činoherní divadlo B

THE NAKED TRUTH – ODHALENÁ PRAVDA

StageArtCz, Brno koupit vstupenku

Vstupné: 415, 390, 365 Kč

Tato komedie byla ve Velké Británii uváděna s velkým úspěchem a skvělou odezvou diváků, kladně byla přijata i odbornou divadelní kritikou. Po premiéře v Manchestru v roce 2008 sklízela zasloužené ovace během turné po celé Velké Británii. Hra je s velkým úspěchem inscenována po celém světě, v nedávné době například v Austrálii a na Novém Zélandě.
The Naked Truth je příběhem pěti žen, které se setkávají ve vesnické tělocvičně – místním „kulturáku“ na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče: zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů, vydat se za vytouženou kariérou.
I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu.
The Naked Truth je hra o naději, je povznášející i dojemná zároveň. Vyvolává smích a zároveň dojímá svou opravdovostí i odhalováním zákoutí ženských duší. The Naked Truth je hra pro ženy, o ženách, kterou by samozřejmě měli vidět i muži (pokud ovšem nemají strach)!
Autor: Dave Simpson. Překlad: Dana Hábová. Režie: Petr Halberstadt. Dramaturgie: Jan Krupa. Asistent choreografie: Tereza Seidlová (Taneční studio Destiny Praha). Choreografie: Hana Halberstadt. Hudba: Jan Zrzavý. Scéna a kostýmy: Jaroslav Milfajt. Výkonný producent: Radim Fiala. Hrají: Anna Stropnická/Hana Kusnjerová, Alena Bazalová/Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková/Natálie Tichánková, Chantal Poullain/Gabriela Míčová, Markéta Plánková/Petra Špindlerová, Klára Apolenářová/Daniela Choděrová.
středa 22. 11. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentku ČDB, ostatní - vstupné 415, 390, 365 Kč ** předprodej vstupenek od 16. 10.

st

22. 11. 2017

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner