Cirk-UFF

LOV

Účinkující: BRATŘI V TRICKU A HOLEKTIV koupit vstupenku

Vstupné: 200 Kč

Více: http://www.cirkuff.cz

Myslivče, myslivče, myslivečku mladý, kde jsou hezký děvčata, půjdem na číhání. Hu-ja-ja!

Vážení přátelé, vítáme vás všechny jménem mysliveckého sdružení Bratři v tricku a obory Holektiv na dnešním honu. Chtěli bychom vás upozornit na dodržování bezpečnostních předpisů. Zásadně nestřílejte kachny, které letí nízko, a mezi vysokou skolte jen slabé kusy. Buďte obezřetní, neboť postřelená husa se vždycky ozve. Ke stovkám lišek, laní a srn přidejte další trofej. Ale pozor! Mnoho žen zajícova smrt a z lovce se snadno stane lovná zvěř. Na závěr honu vás zveme na velké myslivecké hody. Sele už je jako dort, pivo jako křen a kapela má říz. A tak vám přejeme hezké počasí, naladěnou vábničku, rovné broky, dobrou mušku a LOVU ZDAR! 

K osudovému setkání souborů Bratři v tricku a Holektiv došlo v květnu 2017. Zdánlivě křehké ženy Andrea Vykysalá, Karolína Křížková a Eva Stará (Holektiv) s lehkostí provádějí akrobatické akce za použití jednoduchých gest a výrazových prostředků a propojují fyzické divadlo, akrobacii a tanec s klaunérií. V ČR ojedinělé žonglérské duo Adam Jarchovský a Václav Jelínek (Bratři v tricku) se specializuje na propojování technicky náročného žonglování s divadelním výrazem, založeným především na gagu a principech grotesky. Oběma souborům je vlastní smysl pro humor, schopnost nadhledu a sebeironie. Veškerý tento potenciál se projevuje v novém projektu Lov, pohybujícím se na hranici mezi novým cirkusem, tancem a divadlem. 

Koncept a režie: Veronika Poldauf Riedlbauchová. Interpretace: Andrea Vykysalá, Karolína Křížková, Eva Stará, Adam Jarchovský a Václav Jelínek. Hudba: Julie Lupačová. Výprava: Marianna Stránská. Světelný design: Ondřej Kyncl. Producent: ART Prometheus, Michaela Holbíková.

Inscenace vznikla za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury ČR a městské části Praha 7.
Partnery projektu jsou Cirqueon a La Fabrika.
Premiéra: 11. 4. 2018, La Fabrika, Praha

Délka představení: 60 minut

šapitó ** sobota 2. 6. ** 13:00 hodin ** vstupné 200 Kč

Holektiv Bratri 4

so

02. 6. 2018

13:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner