Činoherní divadlo A

DETEKTOR LŽI

Divadelní spolek Kašpar, Praha koupit vstupenku

Vstupné: 370, 345, 320 Kč

Komedie o škodlivosti pravdy z pera známého současného ruského autora. Aby se Naděžda Petrovna dozvěděla, kde její manžel schoval peníze, pozve domů hypnotizéra. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství a začnou se dít věci...
„Pokud jde o hru samotnou, je již od prvních okamžiků zřejmé, jak velké a pravdivé zrcadlo nastaví dnešním vztahům ve společnosti a jak bude pomalu humorně odhalovat neduhy manželského soužití. I když se o Sigarevových hrách traduje, že jsou bezvýchodné, je Detektor lži pravděpodobně výjimkou, protože onen zmiňovaný východ se v představení nakonec přece jenom možná rýsuje. (...) O tom, jestli dokáže Detektor lži pobavit, není pochyb; navíc ještě přinutí diváka se zamyslet nad tím, jestli není lépe skoncovat s tíživou minulostí a začít znovu.“
Milan Kájínek
Autor: Vasilij Sigarev. Překlad: Tereza Krčálová. Režie: Jakub Špalek. Hudba: Daniel Fikejz. Scéna: Karel Špindler. Kostýmy: Johana Krůfová. Hrají: Adrian Jastraban, Eva Elsnerová, Matouš Ruml.
pondělí 13. 5. ** UFFO ** 19:00 hodin ** předplatitelé vstup na abonentky ČDA, ostatní - vstupné 370, 345, 320 Kč ** předprodej vstupenek od 1. 4.

Představení, které se mělo konat v pondělí 13. 5., je ze zdravotních důvodů zrušené. Momentálně jednáme o náhradním termínu, o kterém vás budeme co nejdříve informovat.

po

13. 5. 2019

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Spolupracujeme