Koncert

HORKÝŽE SLÍŽE

Host: Wishmasters koupit vstupenku

Vstupné: 350 Kč v předprodeji, 400 Kč v den koncertu

UPOZORNĚNÍ!

Náhradní termín bude 1. 10.
Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám náhradní termín koncertu nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v Inforecepci UFFO od 1. 4. do 31. 8.

 

 

Slovenská rocková kapela, která pochází z Nitry, dorazí po třech letech do UFFA! Za svou kariéru si vybudovala na Slovensku i v České republice velice silnou pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. HORKÝŽE SLÍŽE jsou oblíbenou festivalovou stálicí a mají za sebou přes 2000 koncertů.

Celý večer doplní vystoupení nyní již česko-italské symphonic-metalové skupiny Wishmasters založené v roce 2007. Partu roku 2018 posílila italská zpěvačka Shirley Tracanna (21). Skupina se nyní věnuje čistě autorské tvorbě, má za sebou dvě úspěšná alba (Beatrice a Afterworld), stovky vystoupení v České republice i v zahraničí a mnoho pozitivních mezinárodních recenzí. Kapela představí svou show i několik nových písní z připravovaného EP k fantastickému sci-fi příběhu Afterworld. 

Koncert je na stání.

čtvrtek 19. 3. ** UFFO ** 19:00 hodin ** vstupné 350 Kč v předprodeji, 400 Kč v den koncertu ** předprodej vstupenek od 18. 11.

čt

19. 3. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner