UPOZORNĚNÍ!!

 

Termín se ruší bez náhrady. Vstupenky NEZŮSTÁVAJÍ v platnosti. Vracejte je prosím v Inforecepci UFFO od 15. 4. do 31. 5.

 

 

The Chilean Project 

Uskupení původně vzniklo jako podpůrná kapela význačných mezinárodních sólistů, kteří zavítali do Chile. Jeho kvalitu si tak  postupně mohli ověřit umělci jako Randy Brecker, Frank Gambale nebo Billy Cobham. Formace poté v roce 2016 zahájila svůj sólový projekt v New Yorku nahrávkou prvního disku “Live at The Blue Note”. Christian Gálvez na elektrickou basovou kytaru, Cristián Cuturrufo na trubku, Nelson Arriagada na kontrabas a Alejandro Espinoza na bicí prozkoumávají rozmanité jazzové styly, kterým propůjčují coby vynikající a všestranní umělci  velmi osobitý zvuk 

 (Christian Gálvez (Bass), Alejandro Espinosa (Drums), Cristián Cuturrufo (Trumpet) and Nelson Arriagada (Cello))

 

GoGo Penguin (UK)

Silné melodie, lámané beaty, proměnlivost a emotivnost – to jsou základy jedné z nejzajímavějších evropských post-jazzových kapel posledních let. Elektro – akustická britská senzace čerpá z opojné kombinace vlivů od umělců jako Brian Eno, John Cage či Squarepusher, ale i z atmosféry deštěm zmáčených šedivých ulic Manchesteru. Znějí v ní prvky rocku a minimalismu, stejně jako trip hopu a další klubové taneční hudby. Pianista Chris Illingworth, kontrabasista Nick Blacka a bubeník Rob Turner zkrátka vytvářejí hudbu pro srdce, hlavu i nohy.

Chris Illingworth – klavír, Nick Blacka – kontrabas, Rob Turner – bicí

 

 

Karel Růžička & Clarence Penn feat. Tomáš Baroš & Piotr Wylezol  (USA,PL,CZ)

Jen několik málo Čechů dokázalo odejít do USA a živit se tam hrou. Synu slavného jazzového pianisty Karla Růžičky se to povedlo. Splnil si svůj sen, hraje v New Yorku a vydal desku, na které mu sekunduje i slavný  Joh Patitucci. Na speciální vystoupení na Jazzinci přiveze své oblíbené spoluhráče – polského pianistu Piotra Wylezola, kontrabasistu Tomáše Baroše a přesního bubeníka new-yorské svény Clarence Penna (Stanley Clarke, Diana Krall, David Sanchez,Ellis a Wynton Marsalis atd.).

 

Libor Šmoldas NYC TRIO (feat.  Adam Nussbaum and Jay Anderson)  (USA, Cz)

Další zvuk New Yorku! Náš přední kytarista Libor Šmoldas na Jazzinec opět přiveze rytmiku světové třídy – o generaci starší bubeník Adam Nussbaum a kontrabasista Jay Anderson doprovázeli Michaela Breckera, , Marii Schneider, Boba Mintzera, Eliane Elias, Stana Getze, Mika Sterna, Johna Scofielda, Johna Abercrombie, Joea Lovana, Lee Konitze, Sonnyho Rollinse, ale i nejazzové muzikanty jako Frank Zappa či Tom Waits!

sobota 28. 3. ** UFFO ** 19:00 ** 1.- 5. řada 540,-, 6. – 9. 490,-, balkon 390,- ** předprodej vstupenek od 27. 1.

so

28. 3. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner