Činoherní divadlo B

TEĎ MĚ ZABIJ

Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 370, 340, 310 Kč

Příběh jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale nikdy neztratit naději. Příběh, kde stačí moc málo, aby to byl příběh kohokoliv z nás.

„Režisér P. Mikeska divákům opět předložil velmi působivou inscenaci, která se dá v tom nejlepším slova smyslu (podobně jako předcházející Krás(k)a na scéně) nazvat „hereckou“. Jeho režie se soustředí na zprostředkování silného příběhu, nesnaží se nijak exhibovat, „pouze“ pečlivě vykládá situace, které díky svědomité práci všech tvůrců v hledišti rezonují. Oceňuji také práci dramaturgie, jež v součinnosti s režií zdařile vyřešila problém s nastavovaným závěrem hry. Velmi přesvědčiví M. Ligač a R. Teprt v nelehkých úlohách. Zajímavou tvář dokázal postavě Rowdyho propůjčit i J. Hofman.“
Jiří Landa (hodnocení: 80 %).

Autor: Brad Fraser
Překlad: Pavel Dominik
Režie: Petr Mikeska
Dramaturgie: Lenka Smrčková
Scéna: Michal Syrový
Kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak
Hrají: Roman Teprt, Milan Ligač, Malvína Pachlová, Lucie Matoušková, Jan Hofman

čtvrtek 26. 3. ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky ČDB, ostatní - vstupné 370, 340, 310 Kč ** předprodej vstupenek od 25. 11.

čt

26. 3. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


Partneři


Mediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner