Činoherní divadlo A

KRÁS(K)A NA SCÉNĚ

Městské divadlo Mladá Boleslav koupit vstupenku

Vstupné: 370, 340, 310 Kč

UPOZORNĚNÍ!

Náhradní termín je předběžně vyjednaný na 12. 9.
Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit od 6. 5. do 12. 6.


Výlet do shakespearových časů a světa herců. Londýn roku 1662. Král Karel II. vydává zákaz hraní ženských postav mužskými herci. Edward Kynaston, herec, který je na vrcholu díky svým ženským hrdinkám, začíná hrát zásadní hru svého života. Co když žije skutečný život jen na prknech s vůní divadelních šminek a v reálném životě je jen bezradným pozorovatelem? To vše ve světě, který se stal navíc nelítostným a bez náznaku soucitu či pochopení. „Jako žena mohu být i tím, čím nemohu být jako muž“. Historická freska s aktuálním tématem lidské identity. Inscenace oceněná Cenou Thálie 2017 – Daniel Bambas za roli Edwarda Kynastona.
Režie: Petr Mikeska. Hrají: Daniel Bambas, Roman Teprt, Martin Hrubý, Alena Hladká, Petr Prokeš, Hana Marie Maroušková, Ivo Theimer, Malvína Pachlová, Petr Mikeska, Ivana Nováčková, Lucie Matoušková, Milan Koníček, Miroslav Babuský, Eva Reiterová, Milan Ligač, Hedvika Najmanová, Michal Kopčan, Otakar Jílek, Alžběta Matoušková, Johana Nováčková, Lucie Končoková, Adéla Novotná.

středa 29. 4. ** UFFO ** 19:00 ** předplatitelé vstup na abonentky ČDA, ostatní - vstupné 370, 340, 310 Kč ** předprodej vstupenek od 16. 3.

st

29. 4. 2020

19:00 hodin

Sledujte novinky na:

Generální partner


Hlavní partneři


PartneřiMediální partneři


Spolupracujeme


Logistický partner